Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon

Helios

Kino Helios Wrocław Magnolia Park zaprasza w lutym na kolejne  seanse w ramach projektu Kultura Dostępna! Do repertuaru na luty trafiły tytuły: Ostatnia góra, (Nie)znajomi, Ikar. Legenda Mieszka Kosza oraz Piłsudski.

 

Miłośnikom mocnych wrażeń przypadnie do gustu film w reżyserii Dariusza Załuskiego, Ostatnia Góra, dokumentujący próbę zimowego zdobycia góry K2. Tą historią w 2018 roku żyła cała Polska! 13 lutego ekranami zawładną „(Nie)znajomi” – wzruszający i zarazem zabawny film, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w pewną niewinną grę, której skutki zaskoczą wszystkich…

W repertuarze nie zabraknie także filmów o tematyce historycznej. 27 lutego zaprezentowany zostanie Piłsudski z Borysem Szycem w roli tytułowej, któremu partnerują Magdalena Boczarska oraz Maria Dębska.

Wszystkim melomanom spodoba się dzieło Macieja Pieprzycy – film Ikar. Legenda Mietka Kosza. Dawid Ogrodnik wciela się w tytułowego geniusza jazzowego. Gwiazdorska obsada oraz muzyka Leszka Możdżera stanowią obowiązkowy punkt na liście tegorocznych filmów do obejrzenia.

 

Cena biletu: 10 zł.

 

REPERTUAR 15. EDYCJI CYKLU KULTURA DOSTĘPNA W KINACH:

 

6 lutego                Ostatnia Góra

13 lutego              (Nie)znajomi

20 lutego              Ikar. Legenda Mietka Kosza

27 lutego               Piłsudski

 

Projekt Kultura Dostępna w Kinach jest częścią programu realizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego operatorem jest NCK. Szczegółowe informacje oraz repertuar piętnastej edycji cyklu dostępne są pod adresem: www.helios.pl/kultura_dostepna oraz www.kulturadostepna.pl.


Powiązany sklep:

Helios