Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon

Helios

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie! Czas na najgorętsze piłkarskie starcie tej zimy! Zapraszamy na transmisję meczu Real Madryt – FC Barcelona: 1.03.2020, godz. 21:00.

 

To coś więcej niż mecz, który elektryzuje nie tylko całą Hiszpanię i całą Europę, ba, nawet cały piłkarski świat. Mecz o podłożu historycznym i politycznym, o czym przekonaliśmy się w październiku. Pojedynek dwóch potęg. Jak poradzi sobie Barca w pierwszym klasyku pod wodzą nowego trenera?

 

Kino Helios wraz z partnerami transmisji – Canal+ oraz Eleven Sports, daje niezwykłą okazję do obejrzenia transmisji meczu w komfortowych warunkach sali kinowej. Wielki ekran, wygodne fotele, wysoka jakość obrazu i dźwięku, to wszystko sprawi, że poczujecie się Państwo niemalże tak, jakbyście byli tego dnia na Santiago Bernabeu. To doskonała okazja do spędzenia niedzielnego wieczoru zarówno z kolegami, synem, jak i całą rodziną, bo emocji zarówno na boisku jak i na sali kinowej nie zabraknie.

 

Dla naszych Widzów, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie oryginalna koszulka ufundowana przez La Liga.

Aby wziąć w nim udział należy:

  • Kupić bilet na transmisję El Clasico w wybranym kinie Helios 01.03.2020
  • W przerwie meczu zrobić zdjęcie na sali kinowej lub w holu kina.
  • Zdjęcie udostępnić na stronie wydarzenia na Facebooku z hasztagiem #ElClasico oraz wysłać je ze zdjęciem biletów, swoimi danymi wraz z kinem, w którym zdjęcie zostało zrobione na adres sport@helios.pl
  • Spośród wszystkich zdjęć wybierzemy te najbardziej oryginalne, która nagrodzimy koszulkami.

Powiązany sklep:

Helios