Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon

Helios

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Zachęcamy do śledzenia profilu Kina Kobiet w serwisie Facebook, Instagram oraz na stronie www, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje ma temat zbliżających się pokazów.

Drogie Panie już 8 grudnia widzimy się na kolejnym pokazie Kina Kobiet we wrocławskich Kinach Helios w galerii Aleja Bielany oraz Magnolia Park. Zagramy „Dom Gucci” inspirowany szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. W roli głównej Lady Gaga jako Patrizia Reggiani oraz Adam Driver jako Maurizio Gucci.

MOTYW WIECZORU: Na grudniowych pokazach zapraszamy w złotych stylizacjach. Wyglądajmy jak milion dolarów i poczujmy się jak gwiazdy!

Do zobaczenia 8 grudnia ! Zaczynamy o godz. 18:00 !

Zgodnie z hasłem “Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” zachęcamy Was do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. To Wy decydujecie jaką kwotę zaoszczędzicie!

Poniżej cennik biletów na pokazy Kina Kobiet:

·         8 dni i więcej do seansu: 21,90 zł

·         1-7 dni do seansu: 27,90 zł

·         w dniu seansu: 33,90 zł

Podane wyżej ceny uwzględniają koszt vouchera w wysokości 7 zł.

Dla tych, które przychodzą w dużej grupie (min. 10 osób) mamy specjalne zniżki:

·         8 dni i więcej do seansu: 18,90 zł

·         1-7 dni do seansu: 24,90 zł

·         w dniu seansu: 30,90 zł

Podane wyżej ceny uwzględniają koszt vouchera w wysokości 4 zł.

Bilety grupowe dostępne tylko w kasie kina.


Powiązany sklep:

Helios