Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon

Solar

KOLEKCJA LIMITOWANA SOLAR

Kolekcja limitowana, którą prezentujemy w sezonie Wiosna/lato 2021 jest unikatowa; skupia w sobie, jak w soczewce, tęsknotę za ciepłem, wolnością i swobodą. Jest nie tylko dosłownie limitowana, ale także komplementarna, odpowiednia na każdą sytuację czy okoliczność. Ta kolekcja wymagała wyjątkowej oprawy stąd zaproszenie do współpracy Ewy Witkowskiej i Zuzy Krajewskiej.

Kolekcja Limitowana Solar jest zróżnicowana, jak natura, która stanowiła inspirację do jej powstania. Wyjątkowa i odważna, jak połączenie ultramaryny i oranżu. Szlachetna niczym tkaniny, z których modele są skrojone – wiskoza o satynowym połysku, surowy len czy zwiewna bawełna z angielskim haftem. Klasyczna, a jednocześnie ekstrawagancka. Wyprodukowana w większości Polsce z dbałością o każdy detal. Błękit, przechodzący w turkus, i nasycony granat przywodzą na myśl dynamikę wzburzonego morza, beż i jasne brązy – rozgrzany piasek pustyni. Śmietankowa biel i szarości korespondują z odcieniami letniego nieba, a zwieńczeniem kontekstów są detale z masy perłowej czy drewna.

Zdjęcia z sesji towarzyszącej premierze kolekcji limitowanej są z pozoru minimalistyczne. Nie ma jednak wątpliwości, że prosta scenografia akompaniuje kolekcji. Kolorowe tła  uwypuklają piękno tkanin, wzorów i odcieni. Żaden zbędny element czy dekoracja nie odciągają uwagi od tego co najważniejsze : świadomej swego piękna kobiety ubranej w wyjątkowe ubrania.

Spektakularny efekt sesja zawdzięcza kobiecemu duetowi.  Ewa Witkowska – polska supermodelka lat 90tych, jedna z pierwszych Polek na okładce francuskiego Vogue, obecnie ponownie królując na łamach prasy i w kampaniach, uwodzi swoją nietuzinkową, dojrzałą urodą i hipnotyzującym spojrzeniem –  zapozowała przed obiektywem Zuzy Krajewskiej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i oryginalnych fotografek mody, która od lat poza tworzeniem sesji modowych doskonale funkcjonuje w świecie sztuki. Sympatie i zaufanie pomiędzy fotografką                    i modelką widać na zdjęciach, od których trudno oderwać wzrok.


Powiązany sklep:

Solar