Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon

Księgarnie Świat Książki

„Trzynasta opowieść” Diane Setterfield
Czy młoda biografka Margaret Lea zdoła odkryć tajemnicę wspaniałej niegdyś posiadłości Angelfield i zamieszkających ją pokoleń jednego rodu oraz mroczny związek łączący domostwo ze sławną autorką bestsellerów Vidą Winter?
Opowieść o tragicznych losach rodziny naznaczonej śmiercią i szaleństwem, o miłości na skraju nienawiści, o bolesnej, nieuniknionej stracie i o rozpaczy, której nie leczy upływ czasu.

Salon Księgarń Świat Książki znajduje się obok sklepu Tchibo. Znajdziecie ją w promocji „druga książka -50%”.

„Firefly Lane” Kristin Hannah
Z pozoru Katie i Tully różnią się tak bardzo, jak tylko dwie osoby mogą się różnić. Kate jest skazana na wieczne pozostawanie tą niefajną i ma kochającą rodzinę, która zawstydza ją na każdym kroku. Tully, otoczona chwałą i nimbem tajemnicy, kryje sekret, który ją niszczy. Zawierają pakt i zostają najlepszymi przyjaciółkami na zawsze; nim minie lato, stają się Tully-i-Kate; jednym, nierozłącznym bytem.
Salon Księgarń Świat Książki znajduje się obok sklepu Tchibo. „Firefly Lane” bierze udział w promocji „druga książka -50%”

„Harcerki z Ravensbruck” Anna Kwiatkowska-Bieda
Reporterska opowieść o jedynej funkcjonującej w czasie II wojny światowej drużyny harcerskiej w obozie koncentracyjnym. To był fenomen na skalę światową. Drużyna powstała w 1941 r. Tworzyły ją więźniarki Ravensbruck, w większości przedwojenne harcerki. Odbywały się regularne zbiórki. Harcerki pomagały innym więźniarkom, chorym i „królikom”.
Biegnijcie do Księgarni Świat Książki, bo ten tytuł dostępny jest w promocji „druga książka -50%”. Księgarnia znajduje się obok sklepu Carrefour.

„Nieznajomi” C.L. Taylor
Nowa książka autorki, która dała się poznać thrillerem „Zanim powróci strach”.

Alice najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości – z chwilą gdy poznaje nowego mężczyznę, ktoś zaczyna ją prześladować. A może to właśnie on za tym stoi?

Gareth wciąż wierzy w odnalezienie zaginionego przed laty ojca, zwłaszcza kiedy do domu zaczynają przychodzić dziwne kartki pocztowe.
Po książkę zapraszamy do Księgarni Świat Książki, nieopodal sklepu Carrefour. „Nieznajomi” biorą udział w promocji „druga książka -50%”.

„Powrót” Nicholas Sparks
Trevor Benson nie zamierzał wracać do miasteczka New Bern w Karolinie Północnej. Głównie dlatego, że nie przewidywał, że podczas misji wojskowej, gdzie był lekarzem, dojdzie do tak strasznego wypadku jak ten, w którym został ranny. A wtedy stara, odziedziczona po dziadku chata, wydała mu się idealnym schronieniem.

Trevor zdecydowanie nie przewidywał też, że w New Bern znajdzie kogoś, kto poruszy jego serce.
Jego pobyt w New Bern dodatkowo komplikuje obecność ponurej nastolatki, Callie, która mieszka w przyczepie kempingowej przy drodze.

Tę książkę kupicie w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki, która znajduje się obok sklepu Tchibo.

„Śniłam za mocno” Michel Bussi
Najnowsza książka mistrza bestsellerowych thrillerów!
Nathy dochodzi do wniosku, że zbiegów okoliczności jest zbyt dużo… że komuś zależy, aby wspomnienia o namiętnym romansie, który niemal doprowadził do tragedii, pozostały żywe. Ślady przeszłości znaczą teraźniejszość tak gęsto, że nie poddają się żadnym racjonalnym wytłumaczeniom. Czy aby uwolnić się od lęków, Nathy musi cofnąć się w czasie?

Tę książkę kupicie w Księgarni Świat Książki, która znajduje się obok sklepu Lego. Szukajcie jej w promocji „druga książka -50%”.

„Wiosenne przebudzenie” Joanna Jax
W Polsce nastała era Edwarda Gierka i czas prosperity za zagraniczne pożyczki oraz większe otwarcie na świat Zachodu. W RFN-ie dochodzi zaś do zamachu na izraelskich sportowców podczas igrzysk olimpijskich w Monachium. Europa Zachodnia zaczyna się zmagać z krwawym terrorem. W dorosłość wkraczają dzieci Błażeja, Szymka i Kuby. Dla nich wojna jest daleką przeszłością, jednak czy na pewno wszystkie demony tamtego czasu zostały pogrzebane?
Tę książkę kupicie w Księgarni Świat Książki, która znajduje się obok sklepu Carrefour.

„Zjadacz czerni 8”
W „Zjadaczu czerni 8” historie bohaterów łączą się we wzór, który dla nich pozostaje nierozpoznany, a mimo to ma sens, jak wiele sytuacji, miejsc i zdarzeń w naszym życiu. Miłość nie jest jednowymiarowa, określona i zamknięta w ramie. Nie sprowadza się tylko do tęskniących za czułym dotykiem kochanków. Jest szansą na człowieczeństwo, mimo wszystko i na przekór. I jeśli podejmiemy próbę zrozumienia drugiego człowieka, może zdarzyć się cud.
Najnowszą książkę Katarzyny Grocholi kupicie w Księgarni Świat Książki, która znajduje się obok sklepu Tchibo.

Księgarnie Świat Książki