Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

BIALCON

BIALCON ubiera polskie Kobiety już od 25 lat. Markę stworzyła Barbara Chwesiuk i do dnia dzisiejszego jest Dyrektor Kreatywną. Aktualnie potrzeby Kobiet zostały podzielone na 3 główne marki: BIALCON, RABARBAR oraz najnowszą linię BIALCON ART.

 

BALCON dzięki produkcji w Polsce, może elastycznie reagować na preferencje Klientek tworząc limitowane serie dostosowane do aktualnych potrzeb rynku, a zarazem zapewniając Kobietom unikatowość ich garderoby.

 

BIALCON to klasyka i ponadczasowość w nowoczesnej formie, dostosowanej do aktualnych trendów. BIALCON to moda zarówno do biura, na spotkanie biznesowe, jak również na przyjęcie czy wieczorowy bal. Dzięki dbałości o detale i wykończenie, możliwej dzięki produkcji w Polsce, ubrania, stają się inwestycją w wizerunek.

BIALCON ART mocny akcent stawia na printy i autorskie nadruki zaprojektowane przez BIALCON.

Odważne połączenia kolorów zestawione z wyrazistymi konstrukcjami to propozycja dla Kobiet, które chcą podkreślić swoją niezależność.

Najnowsza kolekcja to niedosłowna zabawa formą i stylami. W BIALCON ART odnajdziemy nawiązania do silnej, Kobiecej natury, która potrzebuje subtelnego podkreślenia atutów, przy jednoczesnym zachowaniu wolności.

RABARBAR  Jest skierowany do osób, dla których moda stanowi wyzwanie i jest formą zabawy. Tworzone projekty są eksperymentowaniem z różnymi stylami i konwencjami. Elementem charakterystycznym, który pojawia się w każdej kolekcji, jest odwoływanie się do polskiej kultury, zwłaszcza ludowej oraz rękodzieło. RABARBAR to wyłącznie naturalnie tkaniny, takie jak wiskozy, bawełny, lny.

BIALCON