Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Sport
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Decimas

Décimas to jedna z głównych hiszpańskich sieci sportowych. Założona w 1985 roku w Madrycie, liczy dziś ponad 300 punktów sprzedaży otwartych tak w Hiszpanii, jak i w innych europejskich krajach. Poza tym jej sklep internetowy (www.decimas.es) umacnia z dnia na dzień swoją pozycję, choć aktualnie dostępny jest tylko na terenie Hiszpanii. Chcemy, abyś czuł się dobrze i świetnie wyglądał w naszej odzieży sportowej. Dlatego projektujemy ubrania, które są wygodne, stylowe i nie zużyją się podczas najcięższych treningów.

Wśród oferowanych produktów należy podkreślić wielką różnorodność obuwia, odzieży i dodatków skierowanych do szerokiej klienteli wykazującej chęci uprawiania jakiejś dyscypliny sportowej lub chcącej po prostu włączyć wygodną odzież i nieformalne obuwie do swoich codziennych stylizacji. Niezależnie od tego, czy interesujesz się siatkówką, tenisem, podnoszeniem ciężarów czy crossfitem, oferujemy odzież i sprzęt sportowy dopasowany do Twoich potrzeb.

Wiemy, jak ważne jest dążenie do utrzymania zdrowego i aktywnego życia. Dlatego proponujemy modną, innowacyjną i wysokiej jakości odzież sportową z naciskiem na wygodę. W Décimas Wrocław znajdziesz jedyne w swoim rodzaju projekty, które zostały dobrane przez ekspertów, abyś czuł się dobrze bez względu na typ ciała lub aktywność, którą wykonujesz.

W sklepie z odzieżą sportową Décimas Wrocław jesteśmy zobowiązani do dostarczania odzieży sportowej, która została stworzona dla tych, którzy chcą pozostać w formie bez konieczności rezygnowania ze swojego indywidualnego stylu. Dysponujemy w tym celu wielkim wyborem najlepszych marek z sektora sportowego: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Asics, New Balance i wieloma innymi, jak również własną marką Tenth, którą od lat kształtuje jedną z najlepszych ofert rynku artykułów sportowych, utrzymując zawsze wyśmienity stosunek jakości do ceny.

Decimas
Decimas