Monnari

Kategoria: Moda
Poziom:1
Telefon:504 837 329
www:www.monnari.com.pl

Zapraszamy do sklepu Monnari w Centrum Handlowym Magnolia Park. W miejscu tym Panie będą mogły oddać się relaksującym zakupom, które nie tylko pozwolą im uzupełnić szafę, ale przede wszystkim zmienią ich dotychczasowe oblicze.

Jeśli jesteś elegancką, energiczną kobietą, zamieszkującą Wrocław, koniecznie powinnaś odwiedzić sklep Monnari. Nasze pracownice dokładają wszelkich starań, aby każda klientka znalazła tutaj strój nie tylko idealnie dopasowany do sylwetki, ale również taki, od którego wzroku nie będzie mógł oderwać żaden mężczyzna.

Kolekcje, które znajdują się w naszym punkcie, przypadną do gustu kobietom zdecydowanym, mającym świadomość swojej kobiecości. Jeśli do nich należysz, a zapewne tak jest, skoro trafiłaś na tę stronę, koniecznie zrób u nas zakupy.

Dodatkowo zapewniamy, że modele, które znajdują się w sklepie są wyjątkowe i oryginalne. Nie znajdziesz ich w żadnym innym miejscu. Skuś się na sukienkę, spódnicę czy bluzkę i ciesz się swoją kobiecością na co dzień, a nie tylko od święta.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: