Obag

Kategoria: Biżuteria i akcesoria
Poziom:0
Telefon:519 020 886
www:www.obagstore.pl

Modny wygląd, to Twoja wizytówka. Cenisz sobie nie tylko najnowsze trendy, ale także wygodę i praktyczność? Jeśli tak, to nie pozostaje Ci nic innego, jak odwiedzić nas w Centrum Handlowym Magnolia Park. Mieścimy się na parterze. Obag, to miejsce, w którym kobieta może postradać zmysły. Mnogość torebek, zegarków, biżuterii i innych kobiecych akcesoriów może przywrócić o zawrót głowy.

Nasze produkty zostały zaprojektowane w sposób, który pozwala na dobranie ich do najbardziej wymyślnych kreacji. Nic zatem dziwnego w tym, że kobiety chcąc się wyróżnić, wybierają zaprojektowaną przez nas biżuterię na najważniejsze w ich życiu okazje.

Każda kobieta, która chce się wyróżnić w tłumie, powinna odwiedzić nasz sklep i dobrać odpowiednie dodatki. Nie wiesz co do Ciebie pasuje? Nie martw się. Panie zamieszkujące Wrocław już wiedzą, że czeka na Ciebie wykwalifikowana pracownica, która pomoże Ci w doborze odpowiedniej torebki, zegarka czy biżuterii. Dodatkowo zadba,abyś podczas zakupów czuła się jak królowa.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: