Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
Kategoria
Akcesoria
Kontakt:
519 020 886
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Obag

Modny wygląd, to Twoja wizytówka. Cenisz sobie nie tylko najnowsze trendy, ale także wygodę i praktyczność? Jeśli tak, to nie pozostaje Ci nic innego, jak odwiedzić nas w Centrum Handlowym Magnolia Park. Mieścimy się na parterze. Obag, to miejsce, w którym kobieta może postradać zmysły. Mnogość torebek, zegarków, biżuterii i innych kobiecych akcesoriów może przywrócić o zawrót głowy.

Nasze produkty zostały zaprojektowane w sposób, który pozwala na dobranie ich do najbardziej wymyślnych kreacji. Nic zatem dziwnego w tym, że kobiety chcąc się wyróżnić, wybierają zaprojektowaną przez nas biżuterię na najważniejsze w ich życiu okazje.

Każda kobieta, która chce się wyróżnić w tłumie, powinna odwiedzić nasz sklep i dobrać odpowiednie dodatki. Nie wiesz co do Ciebie pasuje? Nie martw się. Panie zamieszkujące Wrocław już wiedzą, że czeka na Ciebie wykwalifikowana pracownica, która pomoże Ci w doborze odpowiedniej torebki, zegarka czy biżuterii. Dodatkowo zadba,abyś podczas zakupów czuła się jak królowa.

Obag
Obag