PRÓCHNIK

Kategoria: Moda
Poziom:1
Telefon:721 077 288
www:www.prochnik.pl

Szukając swojego stylu zapewne odwiedziłeś wiele sklepów. Nie znalazłeś tam odpowiednich ubrań? Zajrzyj do nas na pierwszy poziom Centrum Handlowego Magnolia Park. Próchnik przywita Cię z otwartymi ramionami. Nie dość, że znajdziesz u nas ubrania, których tak usilnie poszukiwałeś, to dodatkowo spotkasz się z ludźmi, którzy doradzą Ci w czym najlepiej wyglądasz. Czyż nie jest to sklep marzeń?

Próchnik od początków swojego istnienia dba nie tylko o najwyższą jakość swoich kolekcji, ale również odpowiednio wyedukowanych ludzi, którzy znają się na swoim fachu. Jeśli polecają Ci określony element garderoby, to wiedzą, że idealnie do Ciebie pasuje. To właśnie wyróżnia nasze sklepy spośród innych.

Jeśli zatem z jakiegoś powodu odwiedzasz Wrocław albo jesteś jego mieszkańcem, ale jeszcze nie trafiłeś do naszego sklepu - zmień to! Czekamy na Ciebie siedem dni w tygodniu. Postaw na styl i klasę. One zawsze wygrywają. Wygraj z nimi inne życie, nową pracę lub idealny wygląd w najpiękniejszym dniu Twojego życia - ślubie.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: