Tesco

Kategoria: Inne
Poziom:0
Telefon:71 388 18 00
www:www.tesco.pl

Możliwość zrobienia wszystkich potrzebnych zakupów w jednym miejscu to ogromny komfort. Odwiedzając Magnolia Park możemy zatroszczyć się nie tylko o nasz wygląd, ale także o żołądek czy gospodarstwo domowe. W tym celu warto odwiedzić mieszczący się na parterze supermarket Tesco – Wrocław to duże miasto, dlatego jego mieszkańcy z pewnością docenią możliwość zrobienia zakupów w jednym miejscu.

Sklep jest czynny od godziny 7:00 aż do północy, dlatego z zakupami nie trzeba się spieszyć. Tesco to jedna z najpopularniejszych sieci supermarketów w Polsce. Oferuje konkurencyjne ceny oraz szeroki asortyment. Prócz świeżych i wysokiej jakości artykułów spożywczych, Tesco ma bogatą ofertę artykułów przemysłowych, kosmetyków czy produktów dla dzieci.  Zapraszamy także do Tesco Bistro, gdzie można zjeść dania na wagę, smaczne zupy,desery, a także śniadania i wypić smaczną kawę lub zimne napoje. A wszystko za rozsądne ceny na każdą kieszeń. Tesco to sklep dla całej rodziny, oferujący produkty najwyższej jakości.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: