Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
23listopad
12:00 -15:00
Plac Niebiański

Centrum Medyczne

Konkurs o Złoty Wąs to inicjatywa będąca częścią globalnej kampanii społecznej zapoczątkowanej przez amerykańską Fundację Movember. Obejmuje ona profilaktykę męskiego zdrowia, w szczególności badań raka prostaty. Konkurs o złoty wąs oraz Wielki Finał akcji w Centrum Handlowym Magnolia to atrakcje przygotowane przez organizatora akcji Złoty Wąs 2019, Fundację Forum Mężczyzn. Celem akcji jest propagowanie profilaktycznych badań wśród mężczyzn. Podczas akcji rozdamy ponad 100 darmowych zaproszeń na badania profilaktyczne wraz z konsultacją.

 

Wielki Finał w Magnolia Park

Podczas eventu ogłoszone zostaną wyniki konkursu o Złoty Wąs oraz oficjalne wręczenie nagród w tym statuetki Złotego Wąsa. Zaproszeni goście, w tym eksperci wezmą udział m.in. w debacie na temat męskiego zdrowia. Podczas Wielkiego Finału Dolnośląskie Centrum Onkologiczne zaprezentuje praktyczne sposoby samobadania jąder, barberzy z Babett Barber Shop udzielą cennych rad na temat pielęgnacji wąsów i brody. Uczestnik ostatniej edycji Master Chefa, Mateusz Kopciuch, przygotuje do degustacji potraw  kuchni śródziemnomorskiej, szczególnie takich na podniesienie libido u kobiet i mężczyzn. Przeprowadzone zostaną liczne konkursy z nagrodami dla zgromadzonej publiczności.

Program:

12:00 Spotkanie z Mateuszem Kopciuchem – uczestnikiem Master Chef

12:30 Spotkanie z Tomaszem Mreńcą – polskim skrzypekiem, kompozytorem i producentem muzycznym, twórcą muzyki z pogranicza ambientu i muzyki eksperymentalnej

13:00 Spotkanie z Grzegorzem Korczakiem – organizatorem polskiej edycji Distinguished Gentleman’s Ride.

13:30 Spotkanie z zawodnikami Gwardii Wrocław którzy zapóścili wąsa w ramach akcji movemberowej.

14:00 Filip Marek – wykład florystyczny na temat rośliny złoty wąs oraz konkurs dla publiczności.

14:30 Debata na temat profilaktyki zdrowia mężczyzn, dr n.med. Andrzej Przybyła (Centrum Medyczne Magnolia), dr Paweł Hackemer (Klinika Urologii i Onkologii Klinicznej Uniwersytet Medyczny im.Piastów Sląskich we Wrocławiu.)

15:00 Ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród.

Centrum Medyczne

Galeria