Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
1-22wrzesień
9:00-21:00

Inspirująca wystawa Gwiezdnej Floty

“Gwiezdne Wojny” w reżyserii m.in. George’a Lucasa to fenomen filmowy, na którym wychowało się parę pokoleń. Saga zachwyca dużych jak i małych. Stąd też nie ma czemu się dziwić, że wszystkie wydarzenia inspirowane tymi filmami cieszą się tak dużą popularnością.

Wystawa “Gwiezdna Flota” już od 1 września do 22 września w Magnolia Park.

Miłośników najpopularniejszej gwiezdnej sagi czeka niemała gratka, jaką jest wystawa „Gwiezdnej floty”. Na niej można zobaczyć przeróżne, wyjątkowe modele inspirowane pojazdami z filmów “Gwiezdne Wojny”. Rozpoczynając od wręcz kultowych pojazdów kosmicznych, używanych przez bohaterów filmów, aż do samych modeli postaci czy nawet lokacji znanych z sagi. Łącznie pojawi się tam aż 24 modeli w różnej skali, a co najlepsze — cała wystawa “Gwiezdna Flota”, dostępna będzie aż przez trzy tygodnie, jest całkowicie bezpłatna!

Ta wystawa, zainspirowana odwieczną walką Jedi z Sithami skierowana jest zarówno dla młodszych fanów “Gwiezdnych Wojen”, jak i dorosłych, pamiętających czasy “Nowej Nadziei”. Jest to doskonałą okazją do wymienienia się wspomnieniami związanymi z poszczególnymi filmami czy przypomnienia sobie ciekawych historii poszczególnych bohaterów. Nie trzeba być fanem tej kosmicznej serii, aby docenić dokładność, z jaką zostały wykonane modele pojazdów, postaci czy lokacji! Na tej wystawie nie zabraknie też przeróżnych rycerzy jasnej i ciemnej strony Mocy! Wszystkie modele, jakie zobaczycie podczas tej wyjątkowej wystawy zostały wykonane w przeróżnej skali, przez polskich miłośników “Gwiezdnych Wojen”. Niektóre z nich są imponujące i osiągają wielkość nawet 4 metrów! Stworzenie tak dokładnych modeli musiało zająć nie tylko dużo czasu, ale i wymagało sporej precyzji. Warto przyjść, obejrzeć wystawę i przenieść się świat stworzony przez George’a Lucasa, gdzie toczy się odwieczna walka dobra ze złem.

Wystawę można podziwiać przy wejściu z ulicy Legnickiej, w godzinach pracy centrum – wstęp bezpłatny.

Zapraszamy także w niedziele niehandlowe, 6, 13 i 20 września.

 

 

Inspirująca wystawa Gwiezdnej Floty

Galeria