Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
11grudnia

Strefa Stylu Radia RAM w Świątecznym Klimacie

W sobotę 11 grudnia, od godziny 12:00 do 16:00, zagramy specjalny program wprost z Magnolia Park. Z zaproszonymi gośćmi porozmawiamy o tradycjach, zwyczajach i różnych pomysłach na spędzanie Świąt Bożego Narodzenia. Przybywajcie!

Radio RAM zaprasza na wspólne przygotowania do świąt Bożego Narodzenia już w sobotę w programie specjalnym w Centrum Handlowego Magnolia Park.

Strefa Stylu w Świątecznym Klimacie będzie okazją do dzielenia się inspiracjami, przepisami i piosenkami, które pomogą w stowrzeniu magicznej atmosfery. Naszych gości zapytamy o tradycje i zwyczaje w ich domach, ale nie zabraknie historii o szopkach i jarmarkach wrocławskich. Wszystko oczywiście warto udokumentować i dlatego podpowiemy jak profesjonalnie i niebanalnie uchwycić niezwykłe chwile spędzone razem przy wigilijnym stole.

Wśród naszych gości będzie rozśpiewana jak zawsze Alicja Janosz. #IdąŚwięta to pierwszy singiel zapowiadający EPkę Alicji z 5 świątecznymi piosenkami. Krążek ukaże się już za kilka dni, a w programie usłyszymy piosenkę, która jest odpowiedzią na znane „Hu Hu Ha, nasza Zima zła”. Bo przecież zima może być całkiem dobra,  wszystko zależy od nas!

 

Strefa Stylu Radia RAM w Świątecznym Klimacie