Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
24listopada
11:00 -18:00
Plac eventowy od strony ul. Legnickiej

WITAJCIE W DŻUNGLI JUMANJI!

W niedzielę 24 listopada zapraszamy na szaloną przygodę w Jungli! Kultowa gra wciągajaca graczy w swoje wnętrze powraca. Zapraszamy do wspólnej zabawy

  •         Wielkoformatowa gra JUMANJI (5×5 m) – powracamy do klasycznej gry „Jumanji”, w której dzieci wcielają się w awatary postaci, które wylosują na wielkim ekranie za pomocą specjalnej aplikacji. Słoń, krokodyl, małpa i nosorożec. Następnie przebieramy je w kostiumy i już mogą wyruszyć w wyprawę przez dziką dżunglę. Czeka je tam mnóstwo niespodzianek i niebezpieczeństw, z którymi muszą się zmierzyć. Dziecko, które jako pierwsze  dojdzie do środkowego pola z napisem „Jumanji”, wygrywa!

 

  •        Dmuchany tor przeszkód Jumanji – przed dziećmi nie lada wyzwanie; znajdą się nad dziką Amazonką. Ich zadaniem jest pokonać przeszkody, aby nie wpaść do rzeki (imitujące wodę kolorowe kulki). Pomocą mogą być liany, ale – uwaga! – pośród nich czają się dzikie węże!

 

  •          PlayStation Jumanji – gier PlayStation nie trzeba dzieciom przedstawiać. Tym razem zaprosimy je do stanowisk z przygodową grą „Jumanji: Welcome to the Jungle”!

 

  •          W paszczy węża: niesamowite zdjęcia z dżungli – skoro jesteśmy w dżungli, co nie zdarza się przecież często, warto mieć stamtąd pamiątkę, dlatego zaprosimy dzieci na niezwykłą ściankę foto. Zrobią tam sobie zdjęcia z… bardzo niebezpiecznym wężem!

 

  •      Jungle Fever – jak przygoda, to przygoda! Na dzieci czeka stanowisko wizażu, na którym makijażyści przemienią je w dzikie zwierzaki oraz wykonają zwierzakowe tatuaże!

 

Jak zawsze, dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik z łamigłówkami, rebusami i ciekawymi zadaniami.

WITAJCIE W DŻUNGLI JUMANJI!

Galeria