Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
25czerwca
10:00-16:00

Wrocławski Dzień Ojca

Wrocławski Dzień Ojca – spektakl, rodzinny piknik i warsztaty.

Kartki pocztowe dla ojców, kramik z upominkami, bony, rabaty i piknik z bezpłatnym spektaklem, pokazem iluzjonisty i warsztatami dla rodzin – to wszystko z okazji Święta Taty przygotowała Fundacja Forum Mężczyzn w Centrum Handlowym Magnolia Park.

Już 17 czerwca rusza Rodzinny Ogród Castoramy, w którym do 23 czerwca będzie można kupić prezenty z okazji Dnia Ojca: koszulki, kubki, torby z okolicznościowymi grafikami. Do każdego podarunku dodawana będzie bezpłatna kartka pocztowa do samodzielnego uzupełnienia lub upiększenia.

Na odwrocie kartki z życzeniami znajdować się będzie kod QR do listy dostępnych rabatów w sklepach w Magnolia Park oraz informacją co do formuły otrzymania zniżki (w większości ważnych w dniu pikniku – 25 czerwca).

Rabaty są też dostępne na stronie wroclawskidzienojca.pl

Kartki będzie można również zakupić na stoisku w symbolicznej cenie 5 zł. Cały dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na badania profilaktyczne w ramach listopadowej kampanii Złoty Wąs 2022.

Zwieńczeniem i głównym wydarzeniem Wrocławskiego Dnia Ojca będzie piknik zaplanowany na sobotę, 25 czerwca.

O 12:00 rozpocznie się bezpłatny spektakl „Gdzie jest Tata?” przygotowany przez związanych z Teatrem Muzycznym Capitol Jana Naturskiego i Mikołaja Woubisheta. Po muzyczno-cyrkowym przedstawieniu rozpocznie się pokaz sztuczek iluzjonisty Daniela Jedynaka. W programie pikniku, będącego częścią Wrocławskiego Miesiąca Rodziny, zaplanowano dodatkowo warsztaty magiczne i florystyczne dla rodziców z dziećmi,  rodzinne studio fotografii, bezpłatne portrety, strefę sportową, gier planszowych, klocków dla dzieci oraz gry i zabawy plenerowe.

Udział w całości obchodów pikniku Wrocławskiego Dnia Ojca 25 czerwca jest bezpłatny.

Szczegóły i dokładny harmonogram są dostępne także na stronie www.wroclawskidzienojca.pl.

 

Harmonogram:

Rodzinny Ogród Castoramy w Magnolii:

17.06 – 18.06 od 12:00 – 18:00

20.06 – 23.06 od 14:00 do 18:00

Piknik Wrocławskiego Dnia Ojca (25.06.):

12:00 – spektakl teatralny “Gdzie jest Tata?”

13:00 – pokaz iluzjonisty Daniela Jedynaka

14:00 – warsztaty magiczne oraz florystyczne

10:00-16:00 – rodzinny piknik, warsztaty, strefa gier planszowych, strefa klocków.

16:00 – zakończenie

Wrocławski Dzień Ojca