Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
10września
11:00-15:00

Wydarzenie Fundacji Zaczytani.org i marki Coccodrillo

Zapraszamy rodziców z dziećmi na event organizowany przez Fundację Zaczytani.org i firmę Coccodrillo w Magnolia Park we Wrocławiu!

Już 10.09., w sobotę, (w okolicy lokalu Zara, na parterze) pojawi się specjalna Strefa dla Dzieci! W godzinach 11:00-15:00 na najmłodszych będą czekały takie atrakcje jak:

–        zajęcia z bajkoterapii, które odbędą się o 12:00, 13:00 i 14:00.  Bajkoterapia to forma wsparcia oraz edukacji w obszarze emocji, relacji i szeroko rozumianych umiejętności społecznych. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 4 do 10 lat i nie są wymagane żadne wcześniejsze zapisy – można po prostu przyjść ze swoimi pociechami i dołączyć do zabawy!

–        konkursy z nagrodami – wystarczy pojawić się punktualnie o 11:30, 12:30, 13:30 lub 14:30 w Strefie dla Dzieci, posłuchać fragmentu bajki i odpowiedzieć poprawnie na kilka pytań, aby mieć szansę na wygranie cennych nagród – kuponów uprawniających do specjalnej zniżki w sklepach Coccodrillo, a także zestawu książek i gadżetów od Fundacji Zaczytani.

–        pamiątkowe zdjęcie z Puchaczem – symbolem Fundacji Zaczytani.org

–        Zaczytana Ławka – miejski mebel w kształcie otwartej książki, ozdobiony oryginalnymi grafikami nawiązującymi do literatury. Warto dodać, że na ławce znajduje się QR-kod, pod którym dostępne są do pobrania darmowe e-booki.

–        zbiórka książek – w wielu domach półki aż uginają się od książek, po które nikt już niestety nie sięga. W najbliższą sobotę będzie świetna okazja, aby nadać im drugie życie – Fundacja Zaczytani.org przeprowadzi zbiórkę książek, które są następnie wykorzystywane do wyposażenia bibliotek w szpitalach, hospicjach, domach pomocy społecznej czy domach dziecka.

Zapraszamy serdecznie  –  zaczytajcie się razem z nami w ten weekend!

Wydarzenie Fundacji Zaczytani.org i marki Coccodrillo