Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon

Zasady działania centrum Magnolia Park

Szanowni Państwo,

Bezpieczeństwo Państwa i Najemców Magnolia Park jest najwyższym priorytetem.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zasadami, które pozwolą Państwu na komfortowe i bezpieczne zakupy w Magnolia Park.

Centrum czynne jest codziennie w godzinach 9:00-21:00

Strefa foodcourt jest czynna, posiłek kupiony w restauracjach na miejscu można zjeść w środku centrum, w strefie stolików. Prosimy o korzystanie wyłącznie z przeznaczonych do tego stolików, a także zachowanie dystansu od innych klientów, minimum 2 m. Dodatkowo można korzystać z ogródków najemców, np Starbucks i Costa Coffee.

W związku z obowiązującymi wytycznymi rządowymi, od 1 grudnia wyłączonych z użytku jest 50% stolików w strefie foodcourt i w lokalach restauracyjnych i kawiarniach. Prosimy o zajmowanie wyłącznie dostępnych stolików, a także noszenie masek także w strefie foodcourt. Maskę można zdjąć dopiero po zajęciu stolika.

Kino Helios jest otwarte. Obecnie obowiązuje limit 50% zajętych miejsc (w limit nie wliczają się osoby zaszczepione). Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem kina.

Dodatkowo przypominamy o obowiązujących limitach osób w zależności od dostępnej powierzchni handlowej – 1 osoba na 15 m2.

Informacje o maksymalnej liczbie osób w sklepach znajdują się na witrynach sklepowych.

Podczas  wizyty i zakupów w centrum handlowym Magnolia Park prosimy o  bezwzględne stosowanie się do zasad bezpieczeństwa:

 • zakrywania nosa i  ust, higieny i dezynfekcji rąk, a także zachowywania dystansu  społecznego (minimum 2 metrów)
 • korzystanie ze stref wypoczynkowych jest dozwolone z zachowaniem zasady utrzymania społecznego dystansu
 • ruchome schody i windy są oznakowane w sposób określający bezpieczne z nich korzystanie
 • tam, gdzie to możliwe wejścia i wyjścia zostały rozdzielone w sposób umożliwiający komunikację jednokierunkową
 • na parkingu Centrum zalecane jest parkowanie samochodów na co drugim miejscu z zachowaniem 3 metrowej odległości, a przy wsiadaniu i wysiadaniu wymagane jest zachowanie dystansu od innych klientów.
 • wszelkie elementy infrastruktury wspólnej takie jak blaty, klamki, poręcze, windy, toalety są regularnie dezynfekowane.
  Instrukcje mycia rąk, ściągania i zakładania maseczek i rękawiczek są wyeksponowane w każdej toalecie.
 • na terenie całego Centrum znajdują się ogólnodostępne podajniki ze środkiem odkażającym dłonie (mapkę z lokalizacją podajników znajdą Państwo poniżej). Karta charakterystyki płynu dostępna jest w Punkcie Informacyjnym.
 • maseczki ochronne można zakupić w Magnolia Park, między innymi w aptece Super-Pharm, pralni EBS i maszynach vendingowych na terenie centrum. Są one dostępne również  nieodpłatnie w Punkcie Informacyjnym.
 • Zachęcamy do przeprowadzania w sklepach transakcji bezgotówkowych.
 • Punkt Informacyjny (znajdujący się w okolicy Cukierni Sowa, na parterze) jest czynny w godzinach 9:00-21:00. Mogą tam Państwo zasięgnąć wszelkich informacji dotyczących funkcjonowania Centrum.

CERTYFIKAT “SAFE GUARD”

„SafeGuard” zaświadcza, że Magnolia Park spełnia najwyższe standardy higieniczne. W procesie dwukrotniej certyfikacji – przeprowadzonym przez firmę Bureau Veritas, która jest światowym liderem w tej dziedzinie – powierzchnia centrum została przebadana pod kątem śladów koronawirusa.  W ramach audytu wykonano szereg czynności np. zweryfikowano listę wymagań, wytycznych i dobrych praktyk, sporządzoną przez Bureau Veritas, a także oceniono procedury postępowania oraz poziomu ich wdrożenia w obiekcie, co również zostało wysoko ocenione.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem.

Dokładamy wszelkich starań by nasi klienci i pracownicy czuli się bezpiecznie podczas wizyty w Magnolia Park. Wdrożone są wszelkie procedury bezpieczeństwa rekomendowane przez organy państwowe.

Podczas wizyty i zakupów w centrum handlowym Magnolia Park prosimy o bezwzględne stosowanie się do zasad bezpieczeństwa – zakrywania nosa i ust, higieny i dezynfekcji rąk, a także zachowywania dystansu społecznego (minimum 2 metrów).

Życzymy bezpiecznych zakupów.
Dyrekcja Centrum Magnolia Park

 

 

 

 

Zdjęcie MagnoliaZdjęcie Magnolia