Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon

Zasady działania centrum Magnolia Park

Szanowni Państwo,

Bezpieczeństwo Państwa i Najemców Magnolia Park jest najwyższym priorytetem.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zasadami, które pozwolą Państwu na komfortowe i bezpieczne zakupy w Magnolia Park.

Centrum czynne jest codziennie w godzinach 9:00-21:00

Strefa foodcourt jest czynna, posiłek kupiony w restauracjach na miejscu można zjeść w środku centrum, w strefie stolików.

CERTYFIKAT “SAFE GUARD”

Magnolia Park dba o bezpieczeństwo klientów w czasie pandemii i spełnia najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19, co potwierdza certyfikat „SafeGuard” od Bureau Veritas.

„SafeGuard” zaświadcza, że Magnolia Park spełnia najwyższe standardy higieniczne. W procesie dwukrotniej certyfikacji – przeprowadzonym przez firmę Bureau Veritas, która jest światowym liderem w tej dziedzinie – powierzchnia centrum została przebadana pod kątem śladów koronawirusa.  W ramach audytu wykonano szereg czynności np. zweryfikowano listę wymagań, wytycznych i dobrych praktyk, sporządzoną przez Bureau Veritas, a także oceniono procedury postępowania oraz poziomu ich wdrożenia w obiekcie, co również zostało wysoko ocenione.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem.

Dokładamy wszelkich starań by nasi klienci i pracownicy czuli się bezpiecznie podczas wizyty w Magnolia Park. Wdrożone są wszelkie procedury bezpieczeństwa rekomendowane przez organy państwowe.

Podczas wizyty i zakupów w centrum handlowym Magnolia Park prosimy o bezwzględne stosowanie się do zasad bezpieczeństwa – zakrywania nosa i ust, higieny i dezynfekcji rąk, a także zachowywania dystansu społecznego (minimum 2 metrów).

Życzymy bezpiecznych zakupów.
Dyrekcja Centrum Magnolia Park

 

 

 

 

Zdjęcie MagnoliaZdjęcie Magnolia