Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Zdrowie i Uroda
Kontakt:
713 607 440
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Apteka Super-Pharm

Podczas zakupów dopadły Cię pierwsze oznaki przeziębienia? Koniecznie zajrzyj do naszej apteki Super-Pharm. Osoby z Wrocławia bardzo często korzystają z naszych usług. Specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepszych środków na przeziębienie, ale nie tylko. Możesz także zrealizować u nas dowolną receptę, ponieważ mamy w naszej aptece niemal każdy z leków dostępnych na rynku. To jeszcze nie wszystko. Super-Pharm to także profesjonalna drogeria i perfumeria. Znajdziesz w niej zarówno kosmetyki popularnych marek, jak i profesjonalne produkty dermatologiczne. Wybieraj spośród wielu naturalnych produktów: suplementów, suplementów ziołowych, witamin, zdrowych napojów i produktów kosmetycznych. Zapewniamy również bezpłatne porady dotyczące leków na receptę, które oferujemy w przystępnych cenach. Nasz personel porówna Twoje leki z aktualnie dostępnymi zamiennikami, aby znaleźć dla Ciebie najtańszą opcję.

Nasze specjalistyczne kosmetyki są chętnie wybierane zwłaszcza przez osoby z problematyczną cerą: oferujemy produkty do cery suchej, wrażliwej czy trądzikowej. W naszym asortymencie znajdziesz także specjalne kosmetyki do pielęgnacji dla dzieci. Jeśli potrzebujesz porady, nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania. Możesz również liczyć na pomoc w kwestii wyboru zapachu czy kosmetyków do makijażu. Dodatkowo często masz możliwość zakupienia ulubionych produktów w promocyjnych cenach.

Apteka Super-Pharm we Wrocławiu jest zaopatrzona w wiele innowacyjnych, bezpiecznych i skutecznych leków. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie farmacji.  Zapewniamy klientom wysokiej jakości produkty farmaceutyczne w przystępnych cenach. Chcemy, aby znalezienie naszej apteki było niezwykle proste – właśnie dlatego możesz nas odszukać w Magnolia Park. Przestań marnować czas i pieniądze!

Co nas wyróżnia?

●       Wysoce wyszkoleni i doświadczeni farmaceuci są dostępni, aby odpowiedzieć na każde pytanie.

●       Mamy ogromny wybór sprzętu medycznego.

●       Z receptą i bez recepty – oferujemy wiele rodzajów leków.

●       Liczne zniżki i oferty specjalne pozwalają zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

Nie chcesz więcej przepłacać za przedmioty czy akcesoria związane ze zdrowiem i kosmetyką? W aptece Super-Pharm we Wrocławiu możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz, nie martwiąc się o dostępność produktów i ich ceny. Nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci w kilka chwil dobrać właściwy lek. Chcemy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i dostarczyć Ci niezbędnych informacji, abyś mógł podejmować mądre i świadome decyzje dotyczące Twojego zdrowia.

Apteka Super-Pharm

Galeria