Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
885552208
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Bialcon

BIALCON ubiera polskie Kobiety już od ponad 25 lat.

Aktualnie potrzeby Kobiet zostały podzielone na 3 główne marki: BIALCON, RABARBAR oraz najnowszą linię BIALCON ART.

 

BIALCON to klasyka i ponadczasowość w nowoczesnej formie, dostosowanej do aktualnych trendów.

BIALCON to moda zarówno do biura, na spotkanie biznesowe, jak również na przyjęcie czy wieczorowy bal. Dzięki dbałości o detale i wykończenie, możliwej dzięki produkcji w Polsce, ubrania, stają się inwestycją w wizerunek.

BIALCON dzięki produkcji w Polsce, może elastycznie reagować na preferencje Klientek tworząc limitowane serie dostosowane do aktualnych potrzeb rynku, a zarazem zapewniając Kobietom unikatowość ich garderoby.

Polska produkcja i 25 lat tradycji marki BIALCON to element wyróżniający na dzisiejszym rynku mody .

BIALCON wciąż się rozwija tworząc nowe, personalizowanie kolekcje, przez co zyskując nowe pokolenia Klientek.

 

RABARBAR jest skierowany do osób, dla których moda stanowi wyzwanie i jest formą zabawy. Tworzone projekty są eksperymentowaniem z różnymi stylami i konwencjami. Elementem charakterystycznym, który pojawia się w każdej kolekcji, jest odwoływanie się do polskiej kultury, zwłaszcza ludowej oraz rękodzieło. RABARBAR to wyłącznie naturalnie tkaniny, takie jak wiskozy, bawełny, lny.

Nowa linia RABARBAR BLACK, w której wiodącym kolorem jest czarny. BLACK celnie trafia w gusta pasjonatek minimalizmu, ale jednocześnie zaskakuje konstrukcją i szczegółami. Naturalne tkaniny, które od lat towarzyszą marce RABARBAR, zapewniają komfort noszenia. Ponadczasowa, minimalistyczna forma ubrań stanowić będzie idealną bazę dla wielu stylizacji. Natomiast monochromatyczna paleta barw – bazująca w głównej mierze na kolorze czarnym – zapewni uniwersalność ubrań przez wiele lat.

RABARBAR BLACK to wygodne modele wyprodukowane w Polsce z dbałością o jakość materiałów i detale konstrukcyjne.

 

BIALCON ART to awangardowe konstrukcje i abstrakcyjne nadruki. Szczególny akcent stawiany jest na detale, które zyskują przeskalowaną formę. Cała kolekcja linii BIALCON ART to eksperyment ze sztuką. ART to moda dla indywidualistek z charakterem.

BIALCON ART to przede wszystkim autorskie nadruki BIALCON, drukowane na tkaninach, z których szyte są niecodzienne, limitowane kolekcje. Kobieta ubrana w BIALCON ART może być pewna, że przykuje uwagę otoczenia i zostanie wyróżniona. BIALCON ART to stroje wyraziste, odważne, ale zarazem eleganckie i kobiece.

Bialcon
Bialcon