Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
885552208
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Bialcon

BIALCON to sklep odzieżowy, który ubiera polskie kobiety już od 25 lat. Markę stworzyła Barbara Chwesiuk i do dnia dzisiejszego jest jej dyrektorem kreatywnym. Potrzeby kobiet sprawiły, że rozróżniono 3 główne marki: BIALCON, RABARBAR oraz najnowszą linię BIALCON ART.

 

BIALCON dzięki produkcji w Polsce może elastycznie reagować na preferencje klientek, tworząc limitowane serie (dostosowane do aktualnych potrzeb rynku), a zarazem zapewniając kobietom unikatowość ich garderoby. Kobiety są stale oceniane na podstawie tego, jak wyglądają, jak się ubierają i jak się zachowują. Często może się to naprawdę odbić na poczuciu własnej wartości. W świecie, w którym trendy zmieniają się każdego dnia, a bycie pewnym siebie jest kluczem do sukcesu, wierzymy, że nadszedł czas, aby postawić na siebie! Odwiedź sklep z odzieżą damską BIALCON we Wrocławiu i poczuj się wyjątkowo. Znajdź ubrania, które odzwierciedlają Twój styl i osobowość.

 

Sklep odzieżowy BIALCON stawia na klasykę i ponadczasowość w nowoczesnej formie, jednocześnie dostosowując się do aktualnych trendów. BIALCON to moda zarówno do biura, na spotkanie biznesowe, jak i na przyjęcie czy bal. Dzięki dbałości o detale i wykończenie (możliwej dzięki produkcji w Polsce), ubrania wpływają na nasz wizerunek. Chcesz wyznaczać nowe trendy? A może szukasz sposobu na urozmaicenie swojej garderoby?

 

Zapoznaj się z projektami z linii  BIALCON ART, w której głównym motywem są printy i autorskie nadruki zaprojektowane przez BIALCON. Odważne połączenia kolorów zestawione z nietypowymi krojami to propozycje dla kobiet, które chcą podkreślić swoją niezależność. Każdy egzemplarz, który tworzymy, charakteryzuje wysoka jakość i niepowtarzalny styl. Pasjonujemy się tym, co robimy i widać, że każdy nasz projekt został starannie przemyślany.

 

Najnowszą kolekcję wyróżnia nietypowe połączenie różnych form i stylów. W BIALCON ART odnajdziesz nawiązania do silnej kobiecej natury, która potrzebuje subtelnego podkreślenia atutów, przy jednoczesnym zachowaniu wolności. Chcemy zmieniać branżę modową, aby kobiety czuły się wyjątkowo. Sklep BIALCON Wrocław oferuje wyjątkowe i stylowe elementy garderoby stworzone przez kobiety – dla kobiet. Uwolnij się od przyziemnych oczekiwań i stereotypów i spójrz na świat z nowoczesnej perspektywy. RABARBAR  Jest skierowany do osób, dla których moda stanowi wyzwanie i jest formą zabawy. Tworzone projekty są eksperymentowaniem z różnymi stylami i konwencjami. Elementem charakterystycznym, który pojawia się w każdej kolekcji, jest odwoływanie się do polskiej kultury, zwłaszcza ludowej oraz rękodzieło. RABARBAR to wyłącznie naturalnie tkaniny, takie jak wiskozy, bawełny, lny.

 

Bialcon
Bialcon