Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Zdrowie i Uroda
Kontakt:
666 390 803
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Centrum Medyczne

Potrzebujesz szybkiej konsultacji z lekarzem? Nie każda przychodnia funkcjonuje od rana do wieczora – często lekarz jest dostępny w konkretne dni o konkretnej porze. Kolejki, problemy z rejestracją, godziny przyjęć kolidujące z godzinami pracy… Ty i Twoja rodzina nie zawsze macie czas na takie wizyty. Z pomocą przychodzi Centrum Medyczne Magnolia Park. Wrocław już od dawna czekał na taką możliwość. Świadczymy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej oraz leczenia specjalistycznego. Nasz zespół składa się z lekarzy wielu specjalizacji: wśród nich znajduje się internista oraz pediatra, a także stomatolog, dermatolog i otolaryngolog. Możesz zdecydować się także na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej.

Nasze centrum jest otwarte przez siedem dni w tygodniu, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Nie musisz już martwić się koniecznością szukania zastępstwa w pracy, bo dziecko poczuło się gorzej lub zapisywać do dentysty z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Konsultacje w naszej przychodni nie wymagają wykupienia wielomiesięcznego abonamentu – wystarczy umówić się na wizytę za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie.

Zbyt wcześnie jesteś w poczekalni? A może jakiś pacjent nieco zamarudził i musisz chwilę poczekać? Nic nie szkodzi – położenie naszej przychodni umożliwia Ci szybkie wyskoczenie na zakupy. Zamiast denerwować się zbliżającą wizytą i oczekiwaniem możesz spokojnie załatwić wszystkie sprawy oraz wybrać się na zakupy. To właśnie wygoda połączona z wysoką jakością sprawiają, że tak wielu pacjentów wybiera naszą przychodnię.

 

Centrum Medyczne
Centrum Medyczne