Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
661 981 063
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Deni Cler

Poczuj się świetnie dzięki ekskluzywnej odzieży dostępnej w sklepie odzieżowym DENI CLER Wrocław. Czy jesteś zmęczona tym, że wyglądasz tak samo, jak wszyscy? Pragniesz zyskać trochę więcej uwagi? Doskonale!

Nasze projekty opierają się na najnowszych trendach mody i oferują szeroką gamę fasonów na każdą okazję. Załoga DENI CLER to doświadczony zespół projektantów, którzy stale śledzą najnowsze trendy, aby dostarczać Ci najnowsze i najbardziej prestiżowe projekty.

●       Uzyskaj dostęp do najnowszych kolekcji i trendów mody, niedostępnych nigdzie indziej.

●       Dostosuj garderobę do swojego osobistego stylu.

DENI CLER powstała we Włoszech w 1972 roku a w Polsce jest obecna od ponad 20 lat. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy naszym klientom to, co najlepsze — znajdziesz nas we Wrocławiu w Magnolia Park.

Nasze ubrania są produkowane we Włoszech przy użyciu najlepszych tkanin i najnowocześniejszych technologii. Stawiamy na innowacyjność, jakość i glamour. Dołącz do nas już teraz!

Współcześnie DENI CLER to doskonale rozwinięta sieć sprzedaży z 33 salonami w całej Polsce. Każdego roku trafiają do nich starannie wyselekcjonowane modele, tworząc śmiałe kolekcje z najwyższej jakości tkanin, ze szlachetnymi dodatkami i designerskim krojem. Ubrania zostały zaprojektowane z myślą o jakości, dlatego w DENI CLER znajdziesz najbardziej ekskluzywne produkty w przystępnych cenach. Nasze ubrania mają nie tylko ładnie wyglądać, ale także służyć przez długi czas i zapewniać wygodę. Zasługujesz na to, co najlepsze!

Deni Cler
Deni Cler