Fryzjerek Salon Rodzinny

Kategoria: Usługi
Poziom:1
Telefon:512 627 400
www:www.fryzjerek.com

Fryzjerek – salon fryzjerski uwielbiany przez dzieci

Dzieci, które boją się wizyty u fryzjera, powinny koniecznie odwiedzić Salon Rodzinny Fryzjerek. Fryzjer dziecięcy, który w Magnolia Park Wrocław otworzył swój kolejny salon, jest uwielbiany przez dzieci do tego stopnia, że maluchy nie chcą stamtąd wychodzić. Jak to możliwe? Otóż twórcy Fryzjerka zrezygnowali z tradycyjnych foteli na rzecz pomysłowych samochodzików, w których mali klienci spędzają czas, oglądając ulubioną bajkę, podczas gdy na ich głowie powstaje fryzura wykonywana przez profesjonalnego fryzjera dziecięcego. Dzieci, które czekają na swoją kolej, mogą miło spędzić czas w przygotowanym specjalnie dla nich kąciku zabaw.

W salonie Fryzjerek można również skorzystać z oferty „Razem raźniej” obejmującej strzyżenie całej rodziny, która sprawia, że dziecko czuje się bardziej komfortowo, a rodzice płacą mniej. We Fryzjerku poważnie traktuje się pierwsze strzyżenie, dlatego każde dziecko, które weźmie udział w tym wydarzeniu po raz pierwszy, otrzyma Certyfikat Pierwszego Strzyżenia oraz pamiątkę w postaci obciętych włosów.

Szanowni Klienci
W dniach od 17 lutego do 22 lutego salon Fryzjerek będzie nieczynny z powodu remontu. Zapraszamy ponownie od 23 lutego :)

received_804741419863815

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: