Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Wyposażenie domu
Kontakt:
691 901 773
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Home&You

Home&you to salon z wyposażeniem wnętrz i innymi dodatkami do domu. To także szeroki wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji salonu, kuchni i jadalni, sypialni oraz łazienki. Oferta sklepu skierowana jest do tych, którzy cenią sobie piękno, wysoką jakość i oryginalność. Home&you to ciepłe i przytulne, a zarazem nowoczesne wnętrza, które zaspokoją każdą osobowość.

Celem firmy jest dostarczanie produktów wysokiej jakości, jednocześnie dostępnych dla każdego. Home&You Wrocław oferuje szeroką gamę produktów, w tym przybory kuchenne, artykuły łazienkowe, obrusy, pościel i nie tylko. Na miejscu spotkasz się ze spersonalizowaną obsługą, która udzieli Ci kilku cennych wskazówek. Firma działa w branży od wielu lat i od zawsze miała silną bazę klientów. Home&You Tworzy gamę produktów, która zaspokoi Twoje potrzeby, oferując przy tym styl.

Firma dostarcza klientom produkty do każdej przestrzeni — od salonu, kuchni, sypialni i łazienki, aż po ogród — możesz wybierać pomiędzy stylem nowoczesnym i tradycyjnym. Znajdziesz u nas kilka naprawdę interesujących artykułów gospodarstwa domowego, takich jak lampy i zegary, a także kilka ciekawych elementów dekoracyjnych, takich jak lustra i dywaniki. Sukces firmy Home&You można przypisać obsłudze klienta, która nie ma sobie równych w tej branży.

Home&You
Home&You