Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Elektronika
Kontakt:
71 719 86 11
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

iSpot

iSpot – autoryzowany serwis sprzętu Apple w Polsce

Salony iSpot Apple Premium Reseller wyróżniają się na tle innych sklepów w każdym centrum handlowym. Doskonale wyważony minimalizm, wszechobecna biel i wyeksponowane modele zaawansowanych technologicznie urządzeń Apple to kwintesencja iSpot. Do tego dochodzi profesjonalna obsługa złożona ze specjalistów, dla których Apple to nie tylko marka, z którą mają do czynienia w pracy, lecz pasja i filozofia życia. Taki właśnie jest iSpot w Magnolia Park – jeden z trzech oficjalnych salonów iSpot zlokalizowanych w mieście Wrocław, w którym znajdziesz różne modele  iPhone’a, iPada, MacBooka Pro, iMaca, Maca mini i inne urządzenia firmy Apple.

Odwiedź sklep iSpot Wrocław. Autoryzowani dostawcy usług Apple to firmy, które zostały zatwierdzone przez firmę Apple do świadczenia usług naprawy ich produktów. Jako jedyni mogą oferować naprawy gwarancyjne produktów Apple i muszą spełnić określone wymagania. iSpot Apple Premium Reseller to autoryzowany serwis sprzętu Apple w Polsce posiadający certyfikat Apple Authorised Service Provider. To wyróżnienie gwarantuje, że Twoje urządzenie będzie naprawiane i serwisowane przez ekspertów Apple.

Salon iSpot do naprawy wykorzystuje wyłącznie oryginalne części producenta i udziela gwarancji na naprawione urządzenia. Niezależnie od tego, czy gwarancja na zakupiony przez Ciebie sprzęt trwa, czy już wygasła, eksperci pracujący w iSpot z pewnością znajdą rozwiązanie Twojego problemu, przywracając iPada, iPhone’a lub iMaca do użytku. Punkt w Magnolia Park oferuje szeroki zakres usług, w tym naprawę i wymianę ekranu, wymianę baterii, aktualizację oprogramowania, usługi gwarancyjne i ubezpieczeniowe dla Twoich urządzeń Apple, odzyskiwanie danych i instalację dysku twardego. Te usługi są dla Ciebie, jeśli masz urządzenie Apple, które wymaga naprawy lub serwisu. Możesz również uzyskać pomoc od ekspertów, jeśli masz jakiekolwiek problemy z urządzeniami. Zapewniają zakończenie zamówionej usługi tego samego dnia w przypadku większości napraw i wymian. Jeżeli nie uda się naprawić Twojego zepsutego urządzenia, również nie musisz się tym martwić, ponieważ pracownicy iSpot doradzą również wybór nowego urządzenia, które będzie odpowiadało Twoim preferencjom.

 

iSpot
iSpot