Kantor Mennica Złota

Kategoria: Usługi
Poziom:0
Telefon:660 783 343
www:www.mennicazlota.pl

Mennica Złota – kantor oferujący wymianę walut oraz skup i sprzedaż złota

Obecny na rynku od ponad dwudziestu lat Kantor Mennica Złota ma swoje siedziby w kilku dużych miastach Polski, a w jego ofercie znajduje się skup i sprzedaż złota oraz wymiana walut. Wrocław jest jednym z dwóch polskich miast, w którym zlokalizowane są dwa kantory Mennicy Złota – jeden z nich umieszczony jest na poziomie zerowym centrum Magnolia Park, które swoim Klientom oferuje usługi o zróżnicowanym zakresie. Kantor Mennica Złota jest miejscem, w którym możesz sprzedać i kupić złoto za atrakcyjną cenę, oraz wymienić ponad dwadzieścia światowych walut po najlepszym kursie.

 

W ofercie Mennicy Złota znajduje się złoto i srebro inwestycyjne oraz kolekcjonerskie w postaci monet oraz sztabek, które pochodzi ze światowych mennic cieszących się dużym uznaniem zarówno wśród inwestorów, jak i kolekcjonerów. Mennica Złota oferuje bezpieczne zakupy w atrakcyjnych cenach. Zamawiając złoto inwestycyjne na stronie Mennicy Złota, możesz odebrać swoją przesyłkę za darmo w kantorze znajdującym się w naszym centrum.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: