Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Książki i Prasa
Kontakt:
713 417 205
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Księgarnie Świat Książki

Księgarnie Świat Książki

Księgarnie Świat Książki to sieć blisko 150 salonów na terenie całej Polski – w tym w takich miastach jak Wrocław, Warszawa czy Kraków. Ich oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci. W każdej księgarni do nabycia są także artykuły papiernicze i tekstylne, zabawki, gry oraz zestawy kreatywne, a w wybranych punktach także płyty muzyczne (w tym winylowe) oraz filmy.

Księgarnie Świat Książki na tle konkurencji wyróżniają się także wysokim poziomem obsługi klienta. Pracownicy chętnie doradzą i pomogą w wyborze ciekawych pozycji z każdego gatunku, niezależnie od tego, czy poszukiwana książka ma być podarunkiem dla bliskiej osoby, czy czymś lekkim do poczytania w pociągu. W ofercie księgarń Świat Książki znajdują się zarówno światowe oraz krajowe bestsellery, jak i mniej popularne pozycje, dzięki czemu znalezienie czegoś w sam raz dla siebie nie stanowi problemu.

Klienci księgarń Świat Książki mogą korzystać ze stałej akcji promocyjnej „druga książka -50%”, która obejmuje nowości (ich lista jest aktualizowana co miesiąc). Sieć wspiera ponadto duże rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Ten sklep będzie odpowiedni również dla osób preferujących zakupy online, jako że we wszystkich księgarniach można bezpłatnie odbierać zamówienia złożone w sklepie internetowym swiatksiazki.pl. Jest to możliwe, ponieważ doświadczony zespół księgarń Świat Książki doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że niektórzy klienci wolą robić zakupy bez wychodzenia z domu. Zamawiając książki przez internet, nie tylko nie trzeba wstawać z ulubionego fotela, ale można także wybierać spośród większej liczby tytułów, ponieważ stacjonarna księgarnia nie zawsze ma na stanie egzemplarz każdej pozycji. Nie trzeba zatem przejmować się dostępnością – wystarczy zamówić wybraną książkę i odebrać w naszym punkcie w dowolnym momencie. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie!

Księgarnie Świat Książki
Księgarnie Świat Książki