Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Art. spożywczeRestauracje
Kontakt:
717 351 748
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Kuchnie Świata

Kuchnie Świata

Świat jest pełen najróżniejszych kultur, a każda z nich ma swoje własne niepowtarzalne dania, smaki, składniki i przyprawy. Kosztowanie potraw z innych części świata to doskonały sposób na lepsze poznanie danego miejsca. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie sklepu Kuchnie Świata pokazuje, jak duże i nieustające jest zapotrzebowanie na oferowane w nim produkty wśród klientów indywidualnych. To właśnie w odpowiedzi na ich oczekiwania powstała ogólnopolska sieć ekskluzywnych delikatesów. Jako importer i dystrybutor ekskluzywnych produktów spożywczych, sklep Kuchnie Świata stale dba o dostępność owoców morza oraz wielu innych specjałów z całego świata dla polskich konsumentów. Odpowiada za import najróżniejszych produktów z całego świata i ich sprawną dystrybucję do detalistów.

Kuchnie Świata to importer i dystrybutor owoców morza, ryb i wielu innych produktów z całego świata. Firma z powodzeniem działa na polskim rynku ponad 30 lat. W tym czasie odniosła duży sukces i nieprzerwanie zapewnia swoim klientom usługi na najwyższym poziomie.

Placówki firmy znajdują się w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań, Katowice, Bydgoszcz czy Łódź. Prowadzi ona także sklep internetowy. Jej oferta detaliczna zawiera ponad 6 tysięcy produktów niezbędnych do przyrządzania dań z całego świata – w tym świeżych ryb i owoców morza. Cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród obcokrajowców odwiedzających Polskę lub mieszkających tu na stałe. Dzięki sklepom Kuchnie Świata mogą oni poczuć się jak w domu, kupując produkty dobrze im znane z rodzinnych stron. Atutami marki niewątpliwie są wykwalifikowana obsługa, fachowe doradztwo kulinarne oraz ciekawy i wyjątkowo bogaty asortyment: ponad 6 tys. produktów z nawet najbardziej odległych zakątków świata. Ponadto sklep przyciąga wyjątkową atmosferą i klimatycznymi wnętrzami.

Sklep Kuchnie Świata znany jest również ze ścisłego przestrzegania standardów jakości. Odpowiada za sprowadzanie świeżych, wysokiej jakości produktów spożywczych z całego świata. Firma importuje m.in. owoce morza i świeże ryby, a następnie dystrybuuje je do wielu punktów sprzedaży oraz restauracji.

Kuchnie Świata
Kuchnie Świata