Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Wyposażenie domuUsługi
Kontakt:
661 219 740
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Kwiaciarnia Ach! Kwiatki

Kwiaciarnia Ach! Kwiatki

Każdy kwiat ma swój charakterystyczny zapach, wiele gatunków jest też popularnych ze względu na symbolikę lub piękny wygląd. Bukiet kwiatów to jeden z najczęściej wręczanych prezentów z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, Dnia Kobiet czy Dnia Nauczyciela. Warto zatem mieć swoją ulubioną kwiaciarnię, dzięki czemu od razu wiadomo, gdzie można się udać po piękny bukiet na dowolną okazję. Kwiaciarnia Ach! Kwiatki zaprasza do centrum handlowego Magnolia Park we Wrocławiu. Znajduje się na poziomie 0, w pobliżu kawiarni Starbucks.

Po szeroki wybór kwiatów w wielu kolorach wybierz się do kwiaciarni Ach! Kwiatki. Jej personel stanowią eksperci w sztuce tworzenia pięknych i niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych. Stworzą oni bukiet odpowiedni na dowolną nadchodzącą okazję. To profesjonaliści, dla których kwiaty i rośliny są prawdziwą pasją.

Ach! Kwiatki to nie tylko kwiaciarnia, to również miejsce, które zabierze Cię do wspólnej podróży po krainie emocji i kreatywności. Przywita Cię tutaj przyjemna atmosfera i doskonale wyszkolony personel, który wśród pięknych zapachów i barwnych kwiatów, zapakuj prezent na każdą okazję. Zaskoczy Cię również szeroki wybór balonów z helem, w kształcie cyfr i w różnorodnych kolorach – niezależnie od świętowanego wydarzenia.

Otwórz drzwi do świata Kwiaciarnii Ach! Kwiatki, gdzie kwiaty emanują zapachem, balony unoszą Twój nastrój do nieba, a barwne pudełka otulą wyjątkowy prezent. To właśnie tutaj, zespół ekspertów sprawi, że Twój podarunek będzie idealnym połączeniem uczuć i radości, której nie sposób się oprzeć, a obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.

Zapraszamy do sklepu Ach Kwiatki! w Magnolia Park! Jako niezawodny partner w każdej chwili stworzą radość i uśmiech na Twojej twarzy za pomocą kwiatów, pudełek i balonów – bo życie jest pełne kolorów, które chcemy z Tobą dzielić!

 

 

Kwiaciarnia Ach! Kwiatki
Kwiaciarnia Ach! Kwiatki