Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Elektronika
Kontakt:
508-055-433
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

LG Brand Store

Nowy sklep LG Brand Store w Magnolia Park to drugi po Warszawie salon firmowy tej marki w naszym kraju. Znajduje się w nim pełna oferta sprzętów LG, w tym produkty prestiżowej linii SIGNATURE. Odwiedzający mogą w kameralnej atmosferze odkryć i przetestować innowacje z najwyższej półki.

Na miejscu na klientów czeka kilkadziesiąt urządzeń dostępnych od ręku, a do tego w salonie można zamówić wszystkie produkty LG oferowane na rynku polskim. Fachowym wsparciem służą doświadczeni i wykwalifikowani doradcy, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego produktu z szerokiej gamy.

W szerokiej gamie produktów LG Brand Store w Magnolia Park są telewizory, lodówki, pralki, suszarki, oczyszczacze powietrza do odświeżenia pomieszczeń ze smogu i nieprzyjemnych zapachów oraz unikatowe zestawy AGD do dezynfekcji odzieży i usuwania alergenów. Nie brakuje produktów RTV: laptopów i monitorów. W salonie są oczywiście także najnowsze smartfony. Po raz pierwszy w Polsce można tu kupić w przedsprzedaży nowoczesny smartfon LG Wing. Ponadto LG Brand Store oferuje, jako pierwszy salon detaliczny, najwyższej klasy panele fotowoltaiczne LG.

 

LG Brand Store

Galeria