Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Usługi
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Lotto

Zapewne każdy wie, czym jest loteria Lotto. Wiele osób zasiadało dawniej przed telewizorami, by oglądać losowanie, w którym wybierano kulki z wygrywającymi numerami. Nic dziwnego, że jest to najpopularniejsza gra hazardowa na świecie. Biorą w niej udział miliony aktywnych uczestników. Lotto to jedna z najsłynniejszych gier, ponieważ daje szansę na wygranie wielu tysięcy, a nawet milionów złotych. Niezależnie od tego, czy gra jest traktowana jako forma rozrywki, czy mająca zwrócić się z nawiązką inwestycja, sklep Lotto wart jest odwiedzenia. Główna nagroda w postaci ogromnej sumy pieniędzy zachęca do udziału w loterii.

W tym punkcie Lotto można zakupić kupon, skreślić wybrane liczby, a później, przy odrobinie szczęścia, odebrać swoją upragnioną wygraną. Sklep Lotto zapewnia fachową pomoc. W punkcie pracują profesjonaliści, którzy w razie potrzeby wytłumaczą zasady gry, wskażą dokładnie, co należy zrobić, by wziąć udział, oraz poinformują o terminie najbliższego losowania.

Zapraszamy do punktu lotto w centrum handlowym Magnolia Park Wrocław. Stoisko znajduje się na parterze, w pobliżu sklepu Smyk.

Lotto
Lotto