Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Sport
Kontakt:
572 662 050
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Martes Sport

Jeśli cenicie Państwo zarówno komfort i swobodę, która idzie w parze z produktami najwyższej jakości, to koniecznie musicie odwiedzić nas w Galerii Magnolia Park. W miejscu tym odnajdziesz nie tylko buty do biegania, ale również akcesoria do pływania i wiele innych sportowych gadżetów, które przydadzą się zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim. Aktywny tryb życia czas włączyć. Zrób to z produktami najwyższej jakości, które oferuje Ci nasz sklep. Na pewno nie pożałujesz.

Martes Sport zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która codziennie pozostaje do Państwa dyspozycji. Dzięki naszym pracownikom, zakupy staną się przyjemnością. Wiedza, którą posiadają pozwala doradzić Państwu w każdym względzie – poradzić mogą się zarówno osoby rozpoczynające przygodę z ćwiczeniami, jak i wytrawni sportowcy.

Zachęcamy zatem do odwiedzenia naszego sklepu, który w Galerii Magnolia Park znajduje się na poziomie 1. Odwiedź Wrocław i sklep Martes Sport, w którym wyposażysz nie tylko siebie, ale również swoich bliskich.  Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

 

Martes Sport
Martes Sport