Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Restauracje
Kontakt:
501 383 322
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

McDonald’s

Jeśli zatem szukasz miejsca, w którym po zakupach mógłbyś spędzić przyjemne chwile z rodziną lub przyjaciółmi, a przy tym dobrze zjeść, McDonald’s, to doskonała alternatywa. Restauracja, którą kochają zarówno dzieci, jak i dorośli pozwoli Ci odetchnąć także po trudach dnia codziennego.

Oferta restauracji skierowana jest zarówno do najmłodszych klientów, jak również tych starszych. Pyszny posiłek zjedzą tutaj miłośnicy hamburgerów, a także panie, które cenią sobie styl fit. Pyszne sałatki przygotowywane przez pracowników McDonald’s z pewnością przypadną im do gustu.

Co ciekawe – również tutaj smak potraw będzie identyczny, jak w pozostałych punktach. Dlaczego tak się dzieje. Otóż sekretem jest receptura, która została opracowana przez właściciela i wcielona w życie w każdej nowo powstałej restauracji. Stosuje się ją także tutaj w McDonald’s w CH Magnolia Park, którą odnajdziecie w mieście Wrocław.

Nie zwlekaj zatem – nasi pracownicy czekają na Ciebie. Przyjdź, zjedz i wyjdź jeszcze bardziej szczęśliwy, niż byłeś do tej pory.

Restauracja McDonald’s w Magnolia Park jest czynna w godzinach:

poniedziałek-sobota 8:30-21:30
niedziela niehandlowa 11:00-21:30
niedziela handlowa 8:30-21:30

McDonald’s
McDonald’s