Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Usługi
Kontakt:
801 331 331
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Millennium Bank

Millennium Bank

Placówka w centrum handlowo-rozrywkowym Magnolia Park jest jednym z około 350 oddziałów Banku Millennium, w którym wszystkie operacje bankowe przebiegają sprawnie i bezproblemowo. Dzięki nowoczesnemu systemowi informatycznemu klienci Banku Millennium mogą zrealizować każdą transakcję w dowolnym oddziale – nie tylko w tym, w którym otworzono rachunek. W placówkach czekają na nich pomocni konsultanci bankowi, którzy łączą wiedzę i profesjonalizm z miłym, indywidualnym podejściem. Oferują oni wysoki poziom obsługi, co jest jednym z powodów, dla których klienci tak rzadko zamykają konta w Banku Millennium. Spośród placówek innych banków sklep Banku Millennium wyróżnia także ciekawy wystrój i żywe barwy. Dzięki temu łatwo można go znaleźć nawet podczas zakupów w dużym centrum handlowym, takim jak Magnolia Park Wrocław.

Millennium Bank został doceniony za zaangażowanie w rozwój technologii i na przestrzeni lat zdobył za nie kilka nagród. Świadczy usługi bankowe dla osób fizycznych, firm, rządów i instytucji. Klient indywidualny może założyć w nim konto osobiste, walutowe czy oszczędnościowe. Bank Millennium oferuje karty kredytowe, debetowe, przedpłacone i wirtualne. Klienci mogą także zdecydować się na kredyt hipoteczny lub konsolidacyjny. To jednak nie wszystko – w filiach Banku Millennium można się także ubezpieczyć lub zainwestować kapitał.

Przedsiębiorcy mogą tu założyć konto firmowe oraz wziąć samochód lub inne rzeczy niezbędne do prowadzenia firmy w leasing. Bankowość internetowa również nie zawiedzie oczekiwań. Aplikacja mobilna jest intuicyjna i wygodna w obsłudze. Z jej poziomu można zarządzać m.in. rachunkami bieżącymi, faktoringiem czy terminalem płatniczym. Wszystko znajduje się w jednym miejscu, dzięki czemu prowadzenie firmy staje się bardzo proste. Można także liczyć na pomoc pracowników banku, którzy pomogą rozwiązać każdy napotkany problem.

„Inspiruje nas życie” to motto Banku Millennium na nowy etap rozwoju. W ciągu najbliższych kilku lat zarząd banku planuje znacznie rozbudować sieć oddziałów, w ten sposób zbliżając się do klientów i oferując im kompleksowe i nowoczesne usługi finansowe.

 

Millennium Bank
Millennium Bank