Mister Minit

Kategoria: Usługi
Poziom:0
Telefon:713 385 452

Mister Minit, to punkt usługowy, który nie raz uratuje Ci życie.  W jednym miejscu przywita Cię szewc, a także będziesz mógł skorzystać z usługi, jaką jest dorabianie kluczy. Czyż nie jest to punkt idealny?

Nasi pracownicy, to wykwalifikowani eksperci, którzy zapewnią Ci wykonanie usługi na najwyższym poziomie.To, co ich wyróżnia, to wielowymiarowe umiejętności. Łączą w sobie kilka zawodów, dzięki czemu w jednym miejscu możesz rozwiązać kilka problemów. Skończył Ci się gaz w zapalniczce, a może urwał pasek przy zegraku? Nie przejmuje się - naprawimy dla Ciebie wszystko.

Usługi w prezentowanym punkcie wykonywane są naprawdę szybko, dzięki czemu tego samego dnia możesz odebrać naprawioną rzecz. Zamów usługę, idź na kawę ze znajomymi lub na zakupy, a kiedy będziesz wychodził z centrum handlowego Magnolia Park, odbierz swój zegarek czy klucze, które pozostawiłeś nam do dorobienia. Wrocław już docenił naszą obecność w Magnolia Park, doceń ją także Ty.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

 

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: