Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
785 003 495
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Mohito

Nic dziwnego, że Mohito nie mogło zabraknąć również w Centrum Handlowym Magnolia Park. Kobieta energiczna, która nie boi się modowych eksperymentów, to właśnie Ty? Świetnie! Odwiedź zatem nasz sklep na poziomie 0. Mamy dla Ciebie zawsze najnowsze kolekcje, które pozwolą Ci wyglądać elegancko, nonszalancko i uwodzicielsko.

Wizyta w Mohito, to jeden z najlepszych wyborów, jakie mogłaś dziś podjąć. Nawet jeśli przejazdem odwiedziłaś Wrocław, cieszymy się, że szukasz naszego sklepu nawet tutaj. Oznacza to, że moda nie jest Ci obojętna.

Mohito czekają na Ciebie nasi pracownicy, którzy chętnie opowiedzą o najnowszych trendach. Pomogą również dobrać ubrania, które podkreślą atuty Twojej sylwetki. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że nazwa sklepu nie jest przypadkowa. Chcemy być, jak drink, który daje szczęście, z tą różnicą, że po naszych zakupach będziesz pijana ze szczęścia, ale na drugi dzień nie będziesz miała kaca. Piszesz się na to? Zapraszamy zatem do odwiedzenia nas w galerii Magnolia Park!

Mohito
Mohito