Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
507 017 233
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Molton

Molton to ekskluzywna firma modowa, znana ze schludnych, eleganckich ubrań o klasycznych krojach. Celem marki jest tworzenie ponadczasowej garderoby, nadającej się na wszystkie okazje. Ubrania dostępne w sklepie odzieżowym Molton są przeznaczone dla każdej osoby, która chce wyrazić swój osobisty styl i czuć się wyjątkowo każdego dnia.

Znakami rozpoznawczymi wszystkich kolekcji Molton są wyrafinowana prostota, nowoczesna klasyka, elegancja oraz dopracowanie w najdrobniejszym szczególe. Wystrój sklepu odzwierciedla współczesne trendy w projektowaniu. Firma rozszerza obecnie działalność także na inne kraje – w tym Stany Zjednoczone, Japonię, Chiny i Francję. W Polsce sklepy tej sieci znajdują się w takich miastach jak Wrocław, Warszawa czy Kraków.

W sklepach Molton można znaleźć ubrania najróżniejszych kolorach i krojach, wszystkie są jednak wykonane z jakościowych materiałów, dzięki czemu posłużą przez wiele sezonów. Molton to niepowtarzalne projekty i luksusowe ubrania w przystępnych cenach!

Sklep Molton to coś więcej niż odzież — to styl życia! Marka oferuje wysokiej jakości luksusową odzież, torebki, akcesoria i biżuterię. W asortymencie znajdują się ubrania w ciekawe, przyciągające wzrok wzory oraz jednolite, idealnie nadające się do biura lub na biznesowe spotkanie. Każdy klient znajdzie tu idealny strój na co dzień i specjalne okazje.

Molton
Molton