Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Zdrowie i Uroda
Kontakt:
518 736 686
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Neo Nail

1.

Marka NeoNail słynie z lakierów do paznokci w wyjątkowych, odważnych kolorach. Firma nie testuje produktów na zwierzętach, a także nie używa szkodliwych chemikaliów. Produkty NeoNail przeznaczone są dla kobiet, które wiedzą, czego chcą. Lakiery do paznokci tej marki są łatwe użyciu i za każdym razem zapewniają perfekcyjny manicure!

Sklep NeoNail znajdujący się w centrum handlowym Magnolia Park Wrocław zapewnia wysoki poziom obsługi klienta. Wszyscy pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i chętnie pomagają w wyborze odpowiedniego koloru czy rodzaju lakieru.

Malowanie paznokci to sztuka, która istnieje od setek lat. W przeszłości kobiety malowały paznokcie naturalnymi farbami, jednak wraz z rozwojem technologii czynność ta przekształciła się w bardziej profesjonalny i precyzyjny proces. W ofercie sklepu NeoNail znajdują się lakiery hybrydowe w setkach kolorów, kosmetyki do pielęgnacji paznokci, a także profesjonalny sprzęt, jakiego nie powstydziłby się żaden salon kosmetyczny.

NeoNail to międzynarodowa marka kosmetyczna i lider na polskim rynku lakierów hybrydowych. Oferujemy ponad 2500 produktów – w tym ponad 300 kolorów lakierów oraz akcesoria do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Marka NeoNail powstała po to, by dbać o dłonie klientek i oferować im produkty najwyższej jakości. Jej oferta została stworzona z myślą o profesjonalnych zabiegach kosmetycznych, które każda kobieta może przeprowadzić również w domu.

Firma oferuje:

●       szeroki wybór lakierów hybrydowych – ponad 300 kolorów;

●       wyposażenie do salonów kosmetycznych – przede wszystkim lampy UV i LED, frezarki, sterylizatory;

●       płyny, preparaty oraz akcesoria do manicure i pedicure;

●       tipsy i ozdoby do paznokci.

Misją firmy NeoNail jest inspirowanie kobiet oraz pokazywanie im nowych rozwiązań i pomysłów na stylizację paznokci. Pracownicy marki stale obserwują trendy i reagują na zmieniające się potrzeby, dostosowując i wzbogacając jej ofertę. Chcą rozmawiać o gustach i upodobaniach klientek, analizować ich oczekiwania, aby systematycznie poszerzać  asortyment o produkty dopasowane do aktualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej neonail.pl oraz śledzenia nowości na Facebooku: facebook.com/NeoNailPL/.

 

Neo Nail
Neo Nail