Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
713 385 213
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

New Yorker

Zajrzyj do nas i sprawdź, co aktualnie posiadamy w ofercie. Na pewno się nie zawiedziesz. New Yorker zawsze jest przygotowany na każdego klienta. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej szalony pomysł.

Kolekcje, które znajdziesz w tej lokalizacji pozwolą Ci ubrać się na każdą okazję. New Yorker stawia nie tylko na ludzi młodych, ale także na starszych – zdecydowanych i nie bojących się wyzwań. Jeśli należysz do tego grona, z pewnością odnajdziesz się w naszej przestrzeni.

Gdzie nas szukać? Wrocław, Centrum Handlowe Magnolia Park, ale to już zapewne wiesz. DOdamy jedynie, że znajdujemy się na poziomie 0 wspomnianej galerii.

Przyjdź na zakupy z całą rodziną. Twoje nastoletnie dzieci z pewnością znajdą ubiór idealnie dopasowany do ich wieku i zainteresowań. Ty również możesz wyszukać coś wysublimowanego. Gama dodatków, które oferujemy sprawia, że kobieta traci u nas głowę.

Nasi pracownicy czekają na Ciebie. Są to wykwalifikowane osoby, które pomogą Ci dobrać strój podkreślający atuty Twojego ciała. Nie zwlekaj zatem – biegnij do New Yorker.

New Yorker
New Yorker