Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Sport
Kontakt:
604 547 179
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Nike

Nike

Nike – znanej amerykańskiej marki, jednego z największych producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Strategia marketingowa Nike zmieniała się na przestrzeni lat. Początkowo firma sprzedawała wyłącznie buty, jednak obecnie przedsiębiorstwo aspiruje do bycia najbardziej rozpoznawalną marką odzieżową na świecie.

Marka Nike ma za sobą wiele lat produkcji wysokiej jakości odzieży i obuwia sportowego. Można ją postrzegać jako stale rozwijającą się firmę, która dba o to, by jej produkty zawsze wpisywały się w najnowsze trendy. Nike dba również o swój rozwój, stale wprowadzając do oferty nowe produkty i usługi.

Odzież Nike stała się tak popularna i rozpoznawalna, że można znaleźć ją w sklepach na całym świecie. Jeden ze sklepów stacjonarnych położony jest również na terenie centrum handlowego Magnolia Park, w stolicy województwa dolnośląskiego. Wrocław to zatem jedno z miast, gdzie można zakupić ubrania z najnowszych kolekcji marki Nike. Czym się wyróżniają? Do ich zalet należą:

●       najnowocześniejsze wzornictwo, elegancka stylistyka i nowoczesna biało-czarna kolorystyka,

●       charakterystyczny projekt z najbardziej rozpoznawalnym logo na świecie,

●       wykorzystanie wyłącznie jakościowych materiałów,

●       najlepsza oddychalność materiału, ułatwiająca uprawianie sportu,

●       piękny, klasyczny design.

Produkty marki Nike to odzież rekreacyjna, która może być używana przez wiele godzin, a mimo to pozostaje niezmienne wygodna. Nike to więcej niż zwykła marka odzieżowa — to sieć, która łączy ludzi o wspólnej pasji i sposobie postrzegania świata.

Nike
Nike