Ochnik

Kategoria: Moda
Poziom:1
Telefon:601 440 276
www:www.ochnik.com

Jesteś kobietą elegancką, która zawsze wyróżniała się z tłumu? Nie chcesz, żeby to się zmieniło? Jeśli przypadkiem odwiedzasz Wrocław, albo jesteś jego mieszkaną, koniecznie odwiedź nasz sklep. Ochnik sprawi, że mężczyźni nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku, a koleżanki będą zazdrościły Ci looku.

Nasi pracownicy z przyjemnością przyjmą Cię w nasze progi i podpowiedzą co powinnaś posiadać w swojej szafie. Ich sprawne oko wybierze dla Ciebie ubrania, które podkreślą atuty Twojej sylwetki. Dzięki temu będziesz wyglądała nieziemsko. Chcesz tego? Nie zwlekaj zatem z wizytą.

25 lat istnienia zobowiązuje, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze stroje były nietuzinkowe, a jednocześnie eleganckie. Takie, których nie powstydzi się założyć kobieta zdecydowana, obejmująca ważne stanowisko. Należysz do takiego grona? W takim razie nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Czekamy na pierwszym poziomie Centrum Handlowego Magnolia Park. Przyjdź do nas i zrób zakupy życia. Na pewno nie pożałujesz swoich decyzji.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: