Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Dzieci
Kontakt:
503 506 309
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Okaidi

1.      Okaidi

Okaïdi to francuska marka modowa dla dzieci od narodzin do 14 roku życia. Oferuje ubrania w miejskim, casualowym stylu, wyróżniające się grafikami i kolorami. Marka stawia na komfort i wygodę. Modne i trwałe ubranka wykonane są z ekologicznych materiałów powstałych w procesie społecznie odpowiedzialnej produkcji. Ponadczasowe, optymistyczne i edukacyjne wzory zachowują doskonały stosunek jakości do ceny.

Marka Okaïdi oferuje wiele kolekcji ubranek dziecięcych o zabawnych wzorach i ponadprzeciętnej jakości. Ich styl jest nieszablonowy, dzięki czemu noszące je dziecko wyróżni się z tłumu. Starannie zaprojektowana odzież sprawi, że ubieranie najmłodszych dzieci będzie dziecinnie proste, ponieważ same będą chciały założyć pięknie wykonane, modne koszulki, spodnie czy sukienki.

Misją firmy jest tworzenie ubrań, które spodobają się zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Przed wizytą w sklepie Okaïdi warto zatem dowiedzieć się, co podoba się maluchowi. Niezależnie od tego, co lubi nosić, na pewno ubranie to znajduje się w ofercie sklepu dziecięcego Okaïdi. We Wrocławiu jego oddział znajduje się w centrum handlowym Magnolia Park.

W linii Okaïdi (2–14 lat) dostępna jest odzież w rozmiarach od 98 do 158 cm (dziewczynki) lub 164 cm (chłopcy). Dział niemowlęcy, czyli Obaïbi oferuje rozmiarówkę od 59 do 98 cm. Z kolei kolekcja Newborn to szeroki wybór ubranek dla nowo narodzonych maluszków od 45 do 74 cm.

Inspirując się 12 wartościami Powszechnej Deklaracji Praw Dziecka, Okaïdi docenia pozytywną energię i indywidualność każdego dziecka, zachęcając najmłodszych do wyrażania siebie, aktywnego poznawania świata i bycia szczęśliwym. Od klasycznych nadruków dla chłopców i dziewczynek po modne grafiki inspirowane florą i fauną – odzież dla dzieci Okaïdi została zaprojektowana z myślą o dzieciach. Uroczy zestaw ubrań Okaïdi to idealny wybór na każdą okazję – od spotkań rodzinnych po wyjście na plac zabaw.

Jako marka zaangażowana społecznie Okaïdi podejmuje liczne inicjatywy charytatywne na rzecz dzieci oraz ekologii – aby pozostawić świat lepszym dla dorastających pokoleń.

Okaidi