Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
Kategoria
Dzieci
Kontakt:
503 506 309
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Okaidi

Okaïdi – francuska moda dla dzieci od narodzin do 14 roku życia. Proponuje miejski casualowy styl, pełen grafik i kolorów. Marka stawia na komfort i wygodę. Modne i trwałe ubranka wykonane są z ekologicznych materiałów powstałych w procesie społecznie odpowiedzialnej produkcji. Ponadczasowe, optymistyczne i edukacyjne wzory pozostają w doskonałej relacji jakości do ceny.

 

W linii Okaïdi (2-14 lat) znajdziemy odzież w rozmiarach od 98 do 158 cm (dziewczynki) i 164 cm (chłopcy). Dział niemowlęcy, czyli Obaïbi proponuje rozmiarówkę od 59 do 98 cm. Z kolei linia NEWBORN to szeroki asortyment dla nowo narodzonych maluszków od 45 do 74 cm.

 

Inspirując się 12 wartościami Powszechnej Deklaracji Praw Dziecka Okaïdi docenia  pozytywną energię i indywidualność każdego dziecka, zachęcając najmłodszych do wyrażania siebie, aktywnego poznawania świata i bycia szczęśliwym.

 

Jako marka zaangażowana społecznie Okaïdi podejmuje liczne inicjatywy charytatywne na rzecz dzieci i ekologii – aby pozostawić świat lepszym miejscem dla dorastających pokoleń.

Okaidi