Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
713 331 240
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Peek & Cloppenburg

Ten sklep może być postrzegany nie tylko przez pryzmat asortymentu i udanych zakupów, ale również atmosfery, jaka panuje wewnątrz. Pod tym względem Peek & Cloppenburg jest jedyny w swoim rodzaju. W środku znajdziesz ekskluzywne ubrania, które zostały wyeksponowane w sposób odpowiadający ich statusowi. Wystawy są schludne i gustowne, a poszczególne marki mają wydzieloną przestrzeń na swoje produkty. Dzięki temu możesz od razu skierować swoje kroki w kierunku propozycji dostarczonych przez Twoich ulubionych projektantów.

Każda marka uwzględniona w asortymencie cieszy się uznaniem na całym świecie. W wielu przypadkach jest to zasługa wielu lat pracy, które zaowocowały stworzeniem unikatowego wizerunku. Stylistyka odzieży jest wyrażana nie tylko przez estetykę, ale również wartości przyświecające projektantom. Dzięki temu możesz dobrać elementy garderoby, które najbardziej pasują do Twojego charakteru. W takich okolicznościach można docenić prawdziwą siłę skumulowaną w markowych ubraniach. Odpowiednio dobrana odzież sprawi, że poczujesz się pewniej, co korzystnie wpłynie na Twój nastrój. Wszystkie te doświadczenia czekają na Ciebie w Peek & Cloppenburg.

Przedstawiony sklep wyróżnia się rozległą powierzchnią, więc nie powinieneś mieć problemów z odszukaniem go na terenie centrum handlowego. Cały lokal zajmuje aż dwa piętra Magnolia Park Wrocław. Parterowa część sąsiaduje ze sklepem ZARA, a z kolei segment umieszczony na pierwszym piętrze znajduje się naprzeciwko butików 4F oraz Pako Lorente.

Peek & Cloppenburg
Peek & Cloppenburg