Pizza Hut

Kategoria: Restauracje i artykuły spożywcze
Poziom:1
Telefon:519 191 416
www:www.pizzahut.pl

Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś z spędzić fajny czas z przyjaciółmi albo zabrać dzieci na obiad, to Pizza Hut będzie idealnym miejscem. To, co wyróżnia nas spośród innych pizzerii, to nie tylko wspomniane świeże produkty, z których przygotowywane są posiłki ale także profesjonalna obsługa klienta, którą widać już od pierwszych chwil spędzonych na sali.

Wprowadziliśmy specjalne standardy obsługi klienta, dzięki którym czujesz się u nas jak w najdroższej restauracji. Szybkość podania posiłku oraz wysoka kultura osobista naszych pracowników, to jedne z wielu ważnych aspektów, które egzekwujemy na każdym kroku.

Jeśli chcesz się przekonać o wspomnianych standardach oraz sprawdzić, czy posiłki są faktycznie tak pyszne, jak o tym mówimy, koniecznie odwiedź Wrocław i Centrum Handlowe Magnolia Park. Znajdziesz nas na poziomie pierwszym. Nie pomyl się, bo jest tutaj kilka innych restauracji, ale tylko my serwujemy pyszną pizzę, sałatki, makarony i najlepsze desery. Do tego gwarantujemy Ci przemiłą atmosferę.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: