Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Restauracje
Kontakt:
519 191 416
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Pizza Hut

Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś z spędzić fajny czas z przyjaciółmi albo zabrać dzieci na obiad, to Pizza Hut będzie idealnym miejscem. To, co wyróżnia nas spośród innych pizzerii, to nie tylko wspomniane świeże produkty, z których przygotowywane są posiłki ale także profesjonalna obsługa klienta, którą widać już od pierwszych chwil spędzonych na sali.

Wprowadziliśmy specjalne standardy obsługi klienta, dzięki którym czujesz się u nas jak w najdroższej restauracji. Szybkość podania posiłku oraz wysoka kultura osobista naszych pracowników, to jedne z wielu ważnych aspektów, które egzekwujemy na każdym kroku.

Jeśli chcesz się przekonać o wspomnianych standardach oraz sprawdzić, czy posiłki są faktycznie tak pyszne, jak o tym mówimy, koniecznie odwiedź Wrocław i Centrum Handlowe Magnolia Park. Znajdziesz nas na poziomie pierwszym. Nie pomyl się, bo jest tutaj kilka innych restauracji, ale tylko my serwujemy pyszną pizzę, sałatki, makarony i najlepsze desery. Do tego gwarantujemy Ci przemiłą atmosferę.

Pizza Hut
Pizza Hut