Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Bielizna
Kontakt:
734 784 271
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Poupée Marilyn

Marka MARILYN skierowana jest do nowoczesnych kobiet podążających dla trendami, ceniących sobie wielkomiejski szyk w gustownym wydaniu. Stanowi synonim oryginalności i współczesnego designu. Kolekcje Marilyn uosabiają DNA marki, poszczególne linie: klasyczna, modowa, elegancka linia Lux Line oraz designerska kolekcja Patrizia Gucci for MARILYN, która jest niczym biżuteria dla nóg, kreują nieprzeciętny look i pozwalają wyrażać siebie w unikalny sposób.

W butikach MARILYN dostępna jest również elegancka i niezwykle kobieca bielizna Poupee, która uwodzi wszystkie zmysły. Tak jak rajstopy, bielizna Poupee (z franc.laleczka, kochanie) zrodziła się z miłości do kobiecego piękna.

Kolekcja bielizny składa się z linii klasycznej, fashion oraz odważnej Hot. Cechuje ją wysoka jakość używanych surowców, produkcja w Polsce i wyrafinowany francuski design. Skierowana do świadomych klientek, które oprócz modnego designu cenią sobie wysoką jakość materiałów.

Ofertę bielizny uzupełnia linia modnych kostiumów kąpielowych.

 

Marilyn AW 2021

Motywem przewodnim najnowszej kolekcji brandu MARILYN jest błysk, a skoro tak, to oczywiście nie mogło zabraknąć rajstop inkrustowanych kryształkami, połyskujących aplikacji  oraz brokatu gwarantującego efekt “wow” nawet najprostszej stylizacji.

Rajstopy powracają w bardziej wytwornej odsłonie za sprawą efektownych i wyrazistych wykończeń, natomiast pojawiający się motyw gwiazdek przywodzi na myśl imprezowo – świąteczny look.

Intrygujące i niebanalne wzory powstały z myślą o kobietach niezależnych, lubiących się wyróżniać.

Sezon zapowiada się ciekawie!

Poupée Marilyn
Poupée Marilyn