Facebook IconInstagram IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
783 930 115
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Pull&Bear

Nigdy nie byłaś w naszym sklepie? Twój błąd. Ale powiemy Ci coś – możesz to naprawić. Zajrzyj na poziom zero do Galerii Magnolia Park i sprawdź, czy znajdziesz tutaj coś dla siebie. Możemy Cię zapewnić, że tak. Mało tego – zakochasz się w naszych ubraniach. Pull and Bear stawia na różnorodne ubrania, które spodobają się zarówno młodzieży, jak i trochę starszym klientom. Stawiamy na to, aby w naszych kolekcjach swoje perełki znaleźli nawet najbardziej wymagający klienci.

Jak wspomniano, preferujemy styl casualowy, jednak nie zabraknie tutaj także eleganckich i sportowych akcentów. Jeśli właśnie takie wolisz, powinieneś do nas zajrzeć.

Personale, który na Ciebie czeka, to osoby młode, aczkolwiek doświadczone. Oznacza to, że na pewno będą mogły Ci doradzić, dzięki czemu nie popełnisz modowych i zakupowych błędów. Jeśli zatem masz trochę wolnej gotówki, wpadnij do nas i ubierz się od stóp do głów.

Nieważne, czy zamieszkujesz Wrocław czy jesteś tutaj przejazdem, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami. Nie zwlekaj zatem, czekamy na Twoje odwiedziny z niecierpliwością.

Pull&Bear
Pull&Bear