Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Dzieci
Kontakt:
123 957 175
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Reporter Young

W pewnym momencie dorastania przychodzi taki moment, kiedy młody człowiek pragnie odciąć się grubą kreską od wszystkiego, co dziecięce. Wówczas obiektem jego zainteresowań staje się świat dorosłych. Jednocześnie zaczyna on baczniej przyglądać się artystom, sportowcom czy też influencerom. Takie osoby stają się jego źródłem inspiracji w dziedzinie mody. Sklep Reporter Young pomoże w zrealizowaniu wszelkich pomysłów dotyczących stylizacji. W asortymencie znajdziesz zarówno nieśmiertelne klasyki, jak i ubrania nawiązujące do najgorętszych trendów modowych.

Niepodważalną zaletą marki jest różnorodny asortyment. Dzięki temu każdy znajdzie coś dopasowanego do swojego zmysłu estetycznego. Poza tym warto trzymać rękę na pulsie, ponieważ w sklepie pojawiają się cyklicznie atrakcyjne promocje.

W centrum handlowym Magnolia Park Wrocław możesz znaleźć salon marki Reporter Young. Skieruj się na pierwsze piętro i wypatruj Croppa oraz sklepuPeek & Cloppenburg. Po drugiej stronie alejki zlokalizowany został Reporter Young. Po sąsiedzku możesz też zauważyć sklep Selectshop.

 

Reporter Young