Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
571 316 123
Poziom:
0
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Reserved

Moda to niezastąpiony sposób na wyrażenie swojego poczucia estetyki. W Reserved znajdziesz całą masę środków ekspresji, dzięki którym poczujesz się absolutnie wyjątkowo. Na zwrócenie uwagi zasługuje różnorodność oferty. Każda osoba może cechować się nieco innym gustem, więc przedstawiony sklep stara się odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów.

W asortymencie nie brakuje uniwersalnych motywów, które uchodzą już za ponadczasowe klasyki. Dzięki nim zbudujesz garderobę, która będzie odporna na upływ czasu. Poza tym będziesz w pełnej gotowości na każdą ewentualność. Z drugiej strony na miejscu można znaleźć szeroką gamę propozycji przeznaczonych dla pasjonatów mody bacznie obserwujących najświeższe trendy. Tym samym jesteś w stanie znaleźć ubrania, które wpadły Ci w oko na Instagramie, Pintereście, TikToku czy też w renomowanych czasopismach.

Reserved zajmuje aż dwa piętra w Magnolia Park Wrocław. Na parterze sklep znajduje się tuż obok Pull & Bear oraz Bershki. Na pierwszym piętrze sąsiaduje z Centrum Obsługi Mieszkańca, a po przeciwległej stronie usytuowany jest Empik.

Reserved
Reserved