Reserved

Kategoria: Moda
Poziom:1
Telefon:571 316 123
www:www.reserved.com

Proponujemy Państwu ubrania najwyższej jakości - zarówno sportowe, casualowe, jak i bardziej eleganckie. Oznacza to, że dzieci ubiorą się do Szkoły, a Wy do pracy, czy na wyjście z przyjaciółmi.

Dbamy o to, aby nasze kolekcje były zawsze jedyne w swoim rodzaju. Dzięki temu klienci, którzy zdecydują się na zakupy w Reserved mają pewność, że nikt poza nimi nie będzie miał takich fasonów.

Co ważne i za to są nam wdzięczne nie tylko kobiety, ale również mężczyźni - w sklepie można znaleźć dosłownie wszystkie części garderoby. Oznacza to, że wchodząc do nas możesz ubrać się od stóp do głów lub kupić prezent ukochanej.

Jeśli zamieszkujesz Wrocław, zapewne wiesz, że mieścimy się na zerowym poziomie Centrum Handlowego Magnolia Park. Jeśli jesteś tutaj jedynie przejazdem, to właśnie Cię o tym informujemy. Nie zwlekaj, przyjdź i zakochaj się w naszych nowych kolekcjach. One odmienią Twoje życie na zawsze. Będziesz modnie i wygodnie ubrany, a to jedna z ważniejszych rzeczy w życiu, na które powinieneś zwrócić uwagę.

Pokaż sklep
na planie centrum

Nasze marki

Newsletter
Magnolia Park

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: