Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Biżuteria i Zegarki
Kontakt:
690 552 558
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Savicki

SAVICKI to ponad 45 lat rodzinnej tradycji jubilerskiej. Od 1976 roku towarzyszymy naszym klientom w najważniejszych chwilach ich życia – wspólnie celebrując miłosne wyznania i ślubne przysięgi.

Od samego początku marka SAVICKI specjalizowała się w sprzedaży pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych. Na przestrzeni lat stworzyła unikatowe kolekcje pierścionków zaręczynowych i obrączek tworzonych przez profesjonalnych rzemieślników sztuki jubilerskiej. Dziś kolekcje The Journey, The Light, Fairytale, This is Love czy Share Your Love zdobią dłonie przyszłych Panien Młodych.

SAVICKI w ciągu ostatnich 5 lat zbudował pozycję lidera e-commerce w segmencie Wedding&Engagement w Polsce a dziś oferuje również swoje produkty na sześciu rynkach zagranicznych – w Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Bułgarii i Rumunii.

Pierwsza pracownia jubilerska powstała w Lublinie w 1976, gdzie do dziś znajdują się dwa salony stacjonarne. Mając świadomość jak ważnym kanałem z poziomu konsumenta jest dostępność oferty w salonach stacjonarnych postanowiliśmy rozszerzyć dostępność naszych salonów na kolejne miasta. Już w październiku tego roku we Wrocławiu w centrum handlowym Magnolia Park zostanie otwarty kolejny salon jubilerski SAVICKI.

To, co wyróżnia go na tle innych sklepów jubilerskich, to innowacyjny pomysł na udoskonalenie procesu wyboru pierścionka zaręczynowego czy obrączek ślubnych. W salonie znajduje się stół, przy którym klienci mogą w kameralnej atmosferze, bez pośpiechu przymierzyć wybrane produkty, otrzymując dodatkowy komfort, jakim są wygodne siedzenia przy stołach ekspozycyjnych.

Każda z tych rzeczy ma na celu wychodzenie klientom naprzeciw oraz przełamywanie kolejnych barier, które napotkać można przy zakupie tak wyjątkowych produktów.

 

 

Savicki

Galeria