Facebook IconInstagram IconTripadvisor IconTripadvisor Icon
Kategoria
Moda
Kontakt:
576 023 456
Poziom:
1
Plan Centrum:
Zobacz na planie

Selectshop

Połączenie komfortu i nietuzinkowej estetyki to domena mody streetwearowej. To właśnie takie podejście do stylu skradło serca milionów osób na całym świecie. Selectshop stanowi ucieleśnienie tej idei. W jego ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów od uznanych producentów. Wśród nich nie brakuje kultowych i rozpoznawalnych pozycji, takich jak Carhartt, Champion czy też The North Face. Na szczególne uznanie zasługują polskie marki, które w ostatnich sezonach cieszą się ogromną popularnością. Sklep oferuje ubrania dostarczane przez 2005, RELAB, AN-APPENDAGE, a także Local Heroes.

Wymienione pozycje stanowią jednak tylko namiastkę tego, co ma do zaproponowania Selectshop. Zakres możliwości jest znacznie większy. Zajrzyj do salonu w Magnolia Park Wrocław, aby przekonać się o tym na własnej skórze. Sklep został usytuowany na pierwszym piętrze, tuż obok lokali Nanu-Nana oraz Reporter Young.

Warto regularnie zaglądać do tego sklepu, aby nie przegapić żadnych nowości. Poza tym w sklepie cyklicznie pojawiają się oferty promocyjne – dzięki temu jesteś w stanie kupić wymarzone ubrania w wyjątkowo przystępnych cenach. W sklepie stacjonarnym możesz również stać się częścią społeczności Selectshopu, dzięki której zyskasz dostęp do atrakcyjniejszych ofert.

Warto również zaznaczyć, że Selectshop chętnie eksponuje produkty stworzone w ramach głośnych kolaboracji. W ten sposób możesz zaopatrzyć się w bardzo unikatowe buty i ubrania będące owocem współpracy dwóch znanych marek. To doskonały sposób, aby wznieść swój styl na jeszcze wyższy poziom.

Selectshop

Galeria